ידע כללי | טיפים https://www.voov.co.il עצות חשובות וידע כללי לחיים Thu, 09 Jul 2020 09:08:38 +0000 he-IL hourly 1 https://www.voov.co.il/wp-content/uploads/2018/05/cropped-Logo-32x32.png ידע כללי | טיפים https://www.voov.co.il 32 32 ערעור על דוח תנועה https://www.voov.co.il/%d7%a2%d7%a8%d7%a2%d7%95%d7%a8-%d7%a2%d7%9c-%d7%93%d7%95%d7%97-%d7%aa%d7%a0%d7%95%d7%a2%d7%94/ Tue, 31 Mar 2020 07:18:25 +0000 http://www.voov.co.il/?p=191 רבים מאיתנו עולים יום יום על הרכב ונוסעים למגוון מקומות. בין אם הנסיעות קצרות יותר או ארוכות יותר, רובנו, גם מבלי להתכוון, מבצעים עבירות כמו נסיעה מעל המהירות המותרת, עקיפה שלא כחוק ובמקרים מסויימים גם שימוש בטלפון הסלולרי. העבירות האלו עלולות להביא למצב של קבלת דוח תנועה, אך לעיתים גם השוטרים, שהם בני אדם כמו… Read More »

הפוסט ערעור על דוח תנועה הופיע לראשונה ב-ידע כללי | טיפים.

]]>
רבים מאיתנו עולים יום יום על הרכב ונוסעים למגוון מקומות. בין אם הנסיעות קצרות יותר או ארוכות יותר, רובנו, גם מבלי להתכוון, מבצעים עבירות כמו נסיעה מעל המהירות המותרת, עקיפה שלא כחוק ובמקרים מסויימים גם שימוש בטלפון הסלולרי. העבירות האלו עלולות להביא למצב של קבלת דוח תנועה, אך לעיתים גם השוטרים, שהם בני אדם כמו כולנו, טועים ונותנים דוחות שלא במקום. במצב זה ניתן לערער על הדוח. במאמר זה נתמקד בנושא ערעור על דוח תנועה.

 

ערעור על דוח תנועה – באילו מקרים?

ערעור על דוח תנועה יכול להתרחש במגוון רחב של מקרים. בין אם אתם חושבים שנפלה טעות בקבלת הדוח ובין אם אתם בטוחים בצדקתכם, ואפילו במקרים מסויימים גם אם אתם יודעים שיש צדק בקבלת הדוח אבל מחליטים לנסות את מזלכם – שווה לבדוק אפשרות של ערעור על דוח תנועה.

למשל, אם נשלח אליכם בדואר דוח על עבירה שביצעתם לכאורה בתאריך מסויים ובכביש מסוים, אך עם פתיחת המעטפה אתם מגלים שמדובר ברכב שלא שייך לכם ושמדובר בטעות – אתם מוזמנים לבצע ערעור על דוח תנועה.

במקרים מסוימים, גם במידה והדוח מוצדק, אפשר לנסות לערער עליו ולקוות שהנסיבות יוכלו להשפיע על מקבל ההחלטות ולהניע אותו לפסוק לטובתכם.

 

איך בונים ערעור על דוח תנועה?

במקרים מסויימים, כאשר מתאפשר תשלום דוח תנועה באינטרנט, בדרך כלל יהיה עמוד שבו ניתן לערער על דוח תנועה לפי פורמט הקיים באתר. במקרים אחרים ניתן לנסח מכתב הכולל את פרטי הרכב ופרטי הנהג, פרטי המקרה שבגינו קיבלתם את הדוח כפי שמתואר בדוח, ואת הסיבות שבגינן אתם חושבים שמגיע לכם להזדכות על הדוח, או הנסיבות שגרמו לכם לבצע את העבירה.

במקרים מוסיימים ערעור על דוח תנועה יכול להגיע גם למקומות גבוהים יותר ולהיפתר ברמת בית המשפט, ולא ברמת האדם שקיבל את הדוח מול המשטרה.

 

מה עושים אם מגיעים לבית משפט?

אם ערעור על דוח תנועה שהגשתם התפתח לכדי דיון בבית משפט, כדאי שלא תגיעו לבד להליך המשפטי. בית המשפט מאפשר בחירת עורך דין שייצג אתכם ויוכל לעמוד לצידכם בכל ההליך המשפטי, החל מהגשת ערעור על דוח תנועה ועד הפסיקה בעניינכם, ויוכל להמליץ מנסיונו ומקצועיותו כדי להוביל אתכם לתוצאות הטובות ביותר.

 

משרד עורכי דין מומלץ

משרד ינובסקי-טייב הוא משרד שמתמחה בין היתר בכל תחום הדין התעבורתי. בין אם נהגתם תחת השפעת אלכוהול, נהגתם בפסילה, נהגתם בקלות ראש או במהירות מופרזת, ובין אם רכבתם על אופניים או קורקינט וקיבלתם דוח בגין שימוש בטלפון בזמן הרכיבה או שרכבתם ללא קסדה, במשרד ישמחו לתת לכם ליווי ויעוץ כדי להתמודד עם ההליך המשפטי שממתין לכם כעת. אתם מוזמנים לפנות למשרד ינובסקי-טייב במספר הטלפון 077-997-1935 או לבקר במשרד בתיאום מראש ברחוב ז'בוטינסקי 35 רמת גן. בהצלחה!

 

הפוסט ערעור על דוח תנועה הופיע לראשונה ב-ידע כללי | טיפים.

]]>
כיצד למצוא אינסטלטור טוב באזור הדרום https://www.voov.co.il/%d7%90%d7%99%d7%a0%d7%a1%d7%98%d7%9c%d7%98%d7%95%d7%a8-%d7%98%d7%95%d7%91-%d7%91%d7%90%d7%96%d7%95%d7%a8-%d7%94%d7%93%d7%a8%d7%95%d7%9d/ Sun, 23 Feb 2020 10:24:35 +0000 http://www.voov.co.il/?p=185 חשוב להתמודד עם בעיות אינסטלציה במהירות האפשרית תשתית המים והביוב היא חיונית לבריאות הדיירים בבית. כאשר מתרחשת תקלה באחת מהמערכות הללו, קשה מאוד להבין איך לקחנו את התפקוד התקין שלהם כמובן מאליו. מעבר להפרעה לשגרת החיים שיוצרת בעיית אינסטלציה, לעיתים קרובות היא מערבת גם סיכון בריאותי. הביוב הזורם בביתנו מכיל כמויות עצומות של מזהמים, אשר… Read More »

הפוסט כיצד למצוא אינסטלטור טוב באזור הדרום הופיע לראשונה ב-ידע כללי | טיפים.

]]>
חשוב להתמודד עם בעיות אינסטלציה במהירות האפשרית

תשתית המים והביוב היא חיונית לבריאות הדיירים בבית. כאשר מתרחשת תקלה באחת מהמערכות הללו, קשה מאוד להבין איך לקחנו את התפקוד התקין שלהם כמובן מאליו. מעבר להפרעה לשגרת החיים שיוצרת בעיית אינסטלציה, לעיתים קרובות היא מערבת גם סיכון בריאותי. הביוב הזורם בביתנו מכיל כמויות עצומות של מזהמים, אשר רק פעולה נכונה של מערכות ההובלה והניקוז מונעות מהם לעלות לפני השטח. מבחינת תקלות במערכת מי השתייה, הן יכולות לפגום באיכות המים שאנחנו צורכים, או לייצר רטיבות שתהיה כר פורה לצמיחה של פטריות מזיקות ולפגיעה בתשתיות הבית האחרות. לכן, חשוב להתמודד עם בעיות אינסטלציה במהירות האפשרית, ולמהר בחיפוש אחר אינסטלטור בב"ש או בכל חלקי הארץ שיעבוד ברמה גבוהה ויטפל בבעיה.

 

איך נמצא אינסטלטור טוב בדרום הארץ?

דרום הארץ הוא מעט יותר מאתגר מבחינת מציאת אינסטלטורים איכותיים. הפיזור הגדול יותר של האוכלוסייה, מוריד את ריכוז בעלי המקצוע בכל יישוב, ולכן המבחר מצטמצם. למרות זאת, עדיין חשוב להשקיע ולמצוא אינסטלטור טוב, שיוכל לטפל בתקלות בתשתיות המים והביוב בצורה מהירה ויעילה, כך שהתקלה לא תחזור על עצמה. הדגשים למציאת אינסטלטור טוב בדרום הארץ כוללים בין השאר:

 

המלצות

הדבר הטוב ביותר לעשות כאשר מחפשים בעל מקצוע, הוא לשמוע המלצות. ניתן לקבל המלצה מבני משפחה או חברים, או במידת הצורך לחפש אחר המלצות ברשת האינטרנט. המלצות מבטיחות לכם שהאינסטלטור הוא אמין מבחינת תמחור, ושלפחות חלק מהלקוחות שלו מרוצים מהתיקון שהוא ביצע בביתם.

 

ניסיון

בסופו של דבר, לניסיון של האינסטלטור חשיבות אדירה בנוגע לאיכות השירות שבעל המקצוע יספק. כדאי מאוד לחפש אינסטלטור שצבר ניסיון מעשי במשך שנים ארוכות, כך שהסבירות שטיפל בהצלחה בתקלה זהה למתרחש בביתכם עולה. תוכלו לחפש באתרים של אינסטלטורים רלוונטיים, ולראות האם השירות המוצע בהם נראה לכם אותנטי ואיכותי.

 

קרבה גיאוגרפית

אחד מהדברים היקרים ביותר בעבודתו של האינסטלטור הוא שעות העבודה. לכן, חשוב מאוד למקד את החיפושים שלכם באזור המגורים שלכם. אם אתם גרים בישוב מבודד, יתכן וגם אם האינסטלטורים הקרובים אליכם אינם מדהימים, השירות שלהם יהיה בכל זאת יותר משתלם מהזמנת שירות מרוחק ולכן יקר יותר.

 

תוכלו למצוא מגוון אינסטלטורים באתר שיפוצים פלוס

אם ננסה לתמצת את כלל הגורמים והשיקולים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת אינסטלטור, הם יסתכמו בקרבה גיאוגרפית, המלצות מלקוחות קודמים, וניסיון בעבודה. אתר שיפוצים פלוס, הוא אתר שנבנה בדיוק כדי לתת לכם מענה על שלוש השאלות הללו. האתר מפרט מגוון של בעלי מקצוע, כאשר ניתן כמובן לחפש לפי סוג השירות הרצוי והמיקום בארץ. בנוסף, האתר מבקש מהלקוחות המזמינים דרכו חוות דעת על השירות אותו קיבלו, וכך יכול לייצר דירוג אמין ואיכותי לכל בעל מקצוע.

בעל מקצוע

הפוסט כיצד למצוא אינסטלטור טוב באזור הדרום הופיע לראשונה ב-ידע כללי | טיפים.

]]>
איך לראות תוצאות באימונים? https://www.voov.co.il/%d7%90%d7%99%d7%9a-%d7%9c%d7%a8%d7%90%d7%95%d7%aa-%d7%aa%d7%95%d7%a6%d7%90%d7%95%d7%aa-%d7%91%d7%90%d7%99%d7%9e%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%9d/ Sat, 18 Jan 2020 11:23:46 +0000 http://www.voov.co.il/?p=179 אתם כבר זמן מה נמצאים בתהליך אימונים מאתגרים במיוחד. בין אם מדובר באימון אירובי, מאומץ או רגוע, חיטוב או כל דבר אחר, בטח תהיתם לעצמכם מתי תתחילו לראות את תוצאות האימונים. באופן כללי, תוכלו לצפות להתחיל להבחין בתוצאות לאחר כשבועיים. מנוחה נכונה לאחר האימון תשפר את ההרגשה שלך שלאחריו ותאפשר לשרירים להרפות מעצימות האימון. דרושים… Read More »

הפוסט איך לראות תוצאות באימונים? הופיע לראשונה ב-ידע כללי | טיפים.

]]>
אתם כבר זמן מה נמצאים בתהליך אימונים מאתגרים במיוחד. בין אם מדובר באימון אירובי, מאומץ או רגוע, חיטוב או כל דבר אחר, בטח תהיתם לעצמכם מתי תתחילו לראות את תוצאות האימונים.

באופן כללי, תוכלו לצפות להתחיל להבחין בתוצאות לאחר כשבועיים. מנוחה נכונה לאחר האימון תשפר את ההרגשה שלך שלאחריו ותאפשר לשרירים להרפות מעצימות האימון. דרושים כשלושה עד ארבעה חודשים עד שהשרירים מתפתחים וגדלים לכדי תוצאה קבועה.

אבל זו כל התיאוריה. במציאות, ישנם הרבה גורמים המשפיעים ישירות על הצלחת האימונים שלכם. 

איך אפשר לראות תוצאות באימונים מהר יותר?

 1. התחילו לאט

מכיוון שאנשים בדרך כלל מאוד בעלי מוטיבציה כשהם מתחילים להתאמן, הנטייה שלהם היא להגזים. יותר מדי אימון או אימון קשה מדי עשוי להרגיש טוב בהתחלה, אבל זה ינקז את האנרגיה מגופך די מהר. התוצאה היא ירידה בביצועים, שתשפיע על המוטיבציה שלך ותהפוך את האימונים שלך פחות מהנים ואפקטיביים.

מערכת הדם שלכם זקוקה לזמן להסתגל לשינויים באימונים שלכם. זה יכול לארוך ימים ואף שבועות, תלוי בעוצמה. השרירים שלכם מסתגלים בערך באותו פרק זמן. לכן חשוב לתת לגוף שלכם את הזמן שהוא באמת צריך.

שגרת אימונים קבועה

 1. הגדירו יעדים ברורים והגיוניים

כשאתם מציבים לעצמכם מטרה, זה עוזר להיות מכוון למטרה הספציפית הזו. זה אולי מרוץ, אבל שהמטרה שלכם תהיה קשורה לחופשה כלשהי בעתיד הלא רחוק או אירוע משמח שמזדמן להגיע. הדבר החשוב הוא לתכנן גם יעדים לטווח בינוני. אלה יניעו אתכם לאורך הדרך ותוכלו לפקוח עין על רמת הכושר הנוכחית שלכם. השתתפות במרוצים לאורך כל השנה היא אסטרטגיה נהדרת להשאיר אתכם חדורי מוטיבציה ולעזור לכם להישאר ממוקדים ביעד שלכם.

בין אם המטרה היא לרדת במשקל, לפתח שרירים או לשפר את הסיבולת מבלי לאבד מסת שריר – שיטת האימונים שתבחרו צריכה להיות תלויה במטרה שלכם. אל תשכחו לשים לב לתזונה שלכם במקביל. אחרי הכל, לאופן שבו אתה מתדלק את גופך יש השפעה חזקה על ההתקדמות שלך. 

 1. ערכו תכנית ארוכת טווח

על מנת להימנע מליפול חזרה להרגלים רעים, התחילו לחשוב מה תעשו אחר כך כשאתם עדיין בשלב האימונים הראשון. שינוי התזונה וקביעת יעדים חדשים יכול לעזור לכם לשמור על ההתקדמות שעשיתם או להעלות את הדברים למעלה. ניתן להיעזר במאמני כושר אישיים על מנת לקבוע תכנית ארוכת טווח ומעקב אחר ההתקדמות. לפרטים נוספים: https://stronger.co.il/מאמן-כושר-אישי/.

אל תתייאשו אם חבריכם יורדים במשקל או מעלים שרירים מהר יותר מכם. לעתים קרובות אנשים מגיבים בצורה שונה לאותה תוכנית אימונים. לא משנה אם האימון שלכם מתמקד בכוח, או בסיבולת, המטרות לטווח הארוך צריכות להיות נכונות עבורכם.

 1. לשמור על שגרת אימונים קבועה ורציפה

יש שאלה אחת שעליכם לשאול את עצמכם כבר בהתחלה: כמה זמן ואנרגיה אתם רוצים להשקיע באימונים שלכם? ההצלחה תהיה תלויה בתשובה. ערכו תוכנית מציאותית להיקף התוכנית שלכם. תמיד יש הפרעות, אך נסו להימנע מהן על ידי תכנון מדוקדק.

ברגע שתתחילו, ייתכן שתראו תוצאות במהירות יחסית אך הדבר אינו מחייב. ההתחייבות לטווח הארוך שלכם היא זו שקובעת אם תוצאות אלו ישמרו ויימשכו. ככל שאתם מתקדמים יותר, כך תתקשו לראות שיפור מוחשי בביצועים שלכם. אל תתייאשו ואל תרימו ידיים.

 1. הגבירו את הלחץ על אימונים כשצריך וכבדו את שלבי ההחלמה של הגוף שלכם

לחץ אימונים נכון ואחריו שלבי התאוששות מתאימים עוזרים לכם להפיק את המרב מהאימונים שלכם. אם לא תתנו לעצמכם זמן להתאושש, בסופו של דבר תתאמנו יתר על המידה, ולכך יש השפעה שלילית על התוצאות שלך.

 

 1. השתמשו בטכניקה הנכונה

מהיר, קשה ותדיר – אלה המילים המשמשות לעתים קרובות לתיאור מה שאנשים מדמיינים להיות האימון המושלם. אבל אם אתם מבצעים את התרגילים בצורה לקויה, אתם יכולים לפצוע את השריר במקום לחזק אותו. בעיות הנובעות מאימונים לא ראויים נבחנות רק בהמשך הדרך ולא בתחילתה אך  חשוב להקפיד על ביצוע נכון שלהם כבר מההתחלה. בשלב זה אולי כבר למדתם לבצע תרגילים רבים בדרך הלא נכונה. על מנת להגיע לתוצאות הרצויות עליכם לבצע את התרגילים בצורה נכונה.

 

 1. הבדלים פיזיולוגיים בין מגדרים

רבים חושבים שנשים צריכות להתאמן בצורה שונה מגברים, אך זו למעשה תפיסה שגויה. גברים ונשים שורף שומן על ידי בנייה ושמירה על מסת השריר. ההבדל העיקרי הוא שנשים לא מתעייפות באותה קלות ומחלימות מהר יותר מגברים. זה נובע חלקית מכיוון שלנשים יש פחות מסת גוף, מה שאומר ששריריהן יכולים לספק חמצן ביעילות רבה יותר. על פי מחקר אחד, לאסטרוגן עשויות להיות השפעות מגנות על שרירי השלד. הדבר מאיץ את ההחלמה.

לעוד מידע על אסטרוגן ניתן לקרוא בויקיפדיה – כאן

אישה מתאמנת

טוב לדעת:

נשים לא צריכות לדאוג מלגדול כתוצאה מאימוני כוח. מבחינה גנטית, לנשים יש יותר שומן בגוף ומסת שריר נמוכה יותר מגברים. לגברים יש גם יותר מעשר טסטוסטרון. כאשר נשים מתאמנות, תהליך שריפת השומן מגורה, ואילו צמיחת שרירים מופעלת אצל גברים. תוכלו לקרוא עוד על צמיחת שרירים אצל נשים בבלוג שלנו.

תלוי בך עד כמה ההדרכה שלך מוצלחת. חשבו על הגורמים למעלה ותראה כיצד אתה יכול להשפיע על התוצאות שלך על סמך יעדי האימון שלך. המפתח הוא להעריך כמה זמן אתם מוכנים להשקיע באימון.

הפוסט איך לראות תוצאות באימונים? הופיע לראשונה ב-ידע כללי | טיפים.

]]>
ביטוח נסיעות לחו"ל – כיצד הכי משתלם לעשות https://www.voov.co.il/%d7%91%d7%99%d7%98%d7%95%d7%97-%d7%a0%d7%a1%d7%99%d7%a2%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%97%d7%95%d7%9c/ Tue, 31 Dec 2019 12:11:24 +0000 http://www.voov.co.il/?p=174 אחד הדברים החשובים שכל מי שנוסע לחו"ל חייב לדאוג לו מראש, הוא ביטוח הנסיעות לחו"ל. למרות שלא מדובר בהכרח חוקי, הרי שהביטוח הזה הפך לחלק חשוב של ההתארגנות לקראת הנסיעה. זאת ועוד – חברות המארגנות טיולים רבי משתתפים, מחייבות כל משתתף ברכישת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל. זאת, במטרה למנוע בעיות ואי נעימויות שייגרמו לחבר כל… Read More »

הפוסט ביטוח נסיעות לחו"ל – כיצד הכי משתלם לעשות הופיע לראשונה ב-ידע כללי | טיפים.

]]>
אחד הדברים החשובים שכל מי שנוסע לחו"ל חייב לדאוג לו מראש, הוא ביטוח הנסיעות לחו"ל. למרות שלא מדובר בהכרח חוקי, הרי שהביטוח הזה הפך לחלק חשוב של ההתארגנות לקראת הנסיעה. זאת ועוד – חברות המארגנות טיולים רבי משתתפים, מחייבות כל משתתף ברכישת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל. זאת, במטרה למנוע בעיות ואי נעימויות שייגרמו לחבר כל שהוא בקבוצה, שעלולות להשפיע על כל שאר הקבוצה. מה כוללים ביטוחי הנסיעות השונים? אילו ביטוחי נסיעות קיימים כיום בשוק? מה היתרון של ביטוח נסיעות לחו"ל באמצעות פספורטכארד?

מטוס

 

ביטוח נסיעות לחו"ל – מה הוא כולל

למעשה, הבסיס של ביטוח נסיעות לחו"ל הינו הביטוח הרפואי, המאפשר לתייר השוהה במדינה שהוא איננו מכיר, שיש בה מערכת בריאות ברמה לא ידועה מלכתחילה, ליהנות משירותים רפואיים סבירים שבמקרים רבים הם עלולים להיות ההבדל בין חיים ומוות עבור התייר. עם הזמן הלך והתרחב הכיסוי שמעניק ביטוח נסיעות לחו"ל. נכון להיום נכללים בו גם נושאים כגון אבדן מטען או כבודה, וכן פוליסות לתרמילאים או לנוסעים לטיולים ארוכים לחו"ל. פוליסות מהסוג הזה יכולות להיות משמעותיות מאד, ולעיתים הן עושות את ההבדל בין טיול המסתיים באסון לבין טיול ההופך להצלחה. בנוסף, קיימים ביטוחים מהסוג האמור גם למי שמבצע נסיעות תכופות לחו"ל מצד אחד וצריך ביטוח ניעות לחו"ל לאורך זמן, או למי ששוהים בחו"ל לתקופות ארוכות בעקבות רילוקיישן, למשל, מצד שני.

 

כרטיס פספורטכארד – שובר שוויון בביטוחי הנסיעות לחו"ל

גופים פיננסיים וחברות ביטוח שונות מציעות מזה כמה וכמה שנים ביטוחי נסיעות לחו"ל. מרבית הביטוחים מעניקים את אותם הכיסויים, פחות או יותר. אבל ביטוח אחד טורף את הקלפים בתחום – ביטוח נסיעות באמצעות פספורטכארד. מדובר בביטוח ראשון מסוגו, הנותן מענה מהיר ובזמן אמת לנוסע שנתקל בבעיות קשות בעת השהייה בחו"ל. התייר או מי מטעמו מבצע את התשלום, ואילו הכרטיס שילווה אותו לאורך כל הטיול ניתן לאיסוף בנקודות שנקבעו מראש בין הצדדים.

במקרה ביטוח, כלומר אם וכאשר התייר נתקל בבעיה שהביטוח יכול לפתור אותה, הוא יוצר קשר עם מוקד החברה הפעיל 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. הבקשה נבחנת במוקד ומקבלת תשובה מהירה. לדוגמה – תייר שאיבד את הכבודה שלו וחייב לרכוש בגדים חדשים, כלי רחצה וגילוח וכו'- יוזרם לו כסף לכרטיס הפספורטכארד והוא יוכל להשתמש בו כאוות נפשו. גם אם מדובר בטיפולים רפואיים, הכרטיס הזה מאפשר העברה מהירה של כסף לרופא או למוסד הרפואי שמטפל בתייר.

היתרון הגדול של פספורטקארד טמון למעשה במהירות התגובה. כל ביטוחי הנסיעות הסטנדרטיים, למעט אולי ביטוח תרמילאים, מעניקים תשובה רק לאחר שהתייר חזר לארץ והגיש תביעה לחברת הביטוח. עם פספורטכארד, לעומת זאת, קודם מקבלים תשובות הולמות למצבים בעייתיים, וההתחשבנות בין החברה למבוטח מתבצעת רק בתום הנסיעה..

הפוסט ביטוח נסיעות לחו"ל – כיצד הכי משתלם לעשות הופיע לראשונה ב-ידע כללי | טיפים.

]]>
הביקוש בתחום עיצוב גרפי ובניית אתרים 2020 https://www.voov.co.il/%d7%94%d7%91%d7%99%d7%a7%d7%95%d7%a9-%d7%91%d7%aa%d7%97%d7%95%d7%9d-%d7%a2%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%91-%d7%92%d7%a8%d7%a4%d7%99-%d7%95%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%aa-%d7%90%d7%aa%d7%a8%d7%99%d7%9d/ Fri, 29 Nov 2019 10:14:33 +0000 http://www.voov.co.il/?p=168 היום אין עסק שיכול להרשות לעצמו להיות ללא אתר אינטרנט, אתרי אינטרנט הפכו להיות הדבר החשוב ביותר שכל עסק חייב, לא משנה באיזה תחום עיסוק מדובר, אתר אינטרנט הוא המרכיב שכל אחד רוצה לראות, גם אם אתם בתור לקוחות מעוניינים לקבל מידע על שירות, או מוצר, אתם לבטח רוצים לדעת קצת יותר ולכן אתם לבטח… Read More »

הפוסט הביקוש בתחום עיצוב גרפי ובניית אתרים 2020 הופיע לראשונה ב-ידע כללי | טיפים.

]]>
היום אין עסק שיכול להרשות לעצמו להיות ללא אתר אינטרנט, אתרי אינטרנט הפכו להיות הדבר החשוב ביותר שכל עסק חייב, לא משנה באיזה תחום עיסוק מדובר, אתר אינטרנט הוא המרכיב שכל אחד רוצה לראות, גם אם אתם בתור לקוחות מעוניינים לקבל מידע על שירות, או מוצר, אתם לבטח רוצים לדעת קצת יותר ולכן אתם לבטח תרצו לבקר באתר של העסק, גם אם מדובר על אתר תדמית ולא אתר של רכישת מוצר ישירה.

איש מעצב

אבל בתוך כל אתרי האינטרנט קיים עוד גורמים מכריעים שלוקחים חלק גדול בהצלחת העסק ובאתר האינטרנט שלו.

אחד הדברים המשפיעים ביותר על הלקוח שנכנס לבקר באתר אינטרנט הוא ללא ספק החוויה, חווית המשתמש מתחילה לפני הכל בעיצוב, ככל שהאתר מעוצב בצורה יותר נעימה ומקצועית, הלקוח יתחבר למוצר וזה מה שיניע אותו לבצע רכישה, או כל פעולה אחרת.

הסיבות בגללן הביקוש בתחום בניית אתרים נמצא בעלייה מתמדת

ישנן לא מעט סיבות בגללן הביקוש בתחום האינטרנט נמצא בלייה מתמדת, אז לרגע היססתם וחשבתם אם כדאי ללמוד ולהכיר את התחום, הזמן הטוב ביותר הוא להתחיל כמה שיותר מוקדם ולצבור ניסיון.

הכל בלחיצת כפותר :

היום הכל קורה בלחיצת כפתור פשוטה, אנשים יכולים לעבור מאתר לאתר (מעסק לעסק) והכל קורה במהירות רבה, בלחיצת כפתור אנשים נכנסים לאתר, מבקרים בו ורואים את המידע, ואם הוא לא מתאים להם הם מיד עוברים לאתר הבא, לכן כל אחד כבר יודע מזמן שאתר אינטרנט מעוצב ברמה גבוה הוא המפתח להצלחה, מכאן כי עיצוב אתרים הוא אחד מהמקצועות המבוקשים ביותר בעולם האינטרנט.
כל אחד שמעוניין היום לבנות אתר, עוד לפני התכנים שיופיעו בו, רוצה לדעת איך הוא יבנה מבחינת נראות ועד כמה הוא יהיה נוח לגולש.

נולדים לזה :

שרוצים לחפש משהו, כבר מזמן לא מבקשים המלצות מחברים, אם בעבר בשביל למצוא בעל מקצוע, היינו מבקשים המלצות מחברים או מתחילים לחפש בדפי זהב, היום אנחנו פשוט מקלידים את מה שאנחנו מחפשים באחד ממנועי החיפוש ובתוך שניות מקבלים רשימה לא מבוטלת של אנשי מקצוע בתחום.
מכאן כי הדור הבא כבר יעשה שימוש נרחב יותר ברשת האינטרנט אפילו יותר ממה שאנו מבצעים היום, המסקנה ברורה, חיפושים רבים יביאו לכך שיותר עסקים ירצו לבנות אתרי תדמית, ויחד עם זאת הרבה מאוד עסקים חדשים שנפתחים כלל לא מקימים היום חנות פיזית אלא עובדים רק דרך רשת האינטרנט.

כמות בלתי מוגבלת של אתרים :

בכל יום נבנים בעולם אלפי אתרי אינטרנט, היתרון הגדול הוא שברגע שרכשתם ידע בבנית אתרים, אתם לא מוגבלים לבניית אתרים רק באזור מסוים, אתם בקלות יכולים להציע את השירות שלכם לכל העולם, לבנות אתר במספר שפות להתפרס על שטח גדול מאוד, וכל זה יכול לקרות בקלות מהבית או מכל מקום אחר בו אתם נמצאים.

הביקוש בתחום עיצוב גרפי ובניית אתרים גובר ואנו עדים לכך בכל רגע, אז רגע לפני שאתם בוחרים תחום התמקצעות חדש, אל תוותרו על לשקול את עניין זה.

הפוסט הביקוש בתחום עיצוב גרפי ובניית אתרים 2020 הופיע לראשונה ב-ידע כללי | טיפים.

]]>
כמה עולה טבעת יהלום 1 קראט https://www.voov.co.il/%d7%9b%d7%9e%d7%94-%d7%a2%d7%95%d7%9c%d7%94-%d7%98%d7%91%d7%a2%d7%aa-%d7%99%d7%94%d7%9c%d7%95%d7%9d/ Wed, 30 Oct 2019 10:50:49 +0000 http://www.voov.co.il/?p=161 עולם התכשיטים בכלל והיהלומנות בפרט, עבר בשנים האחרונות שינויים רבים וטלטלות. עם השינויים כאמור ניתן למנות כניסה של סוגים חדשים של יהלומים, כמו גם התחשבות בסוג היהלום ובדרך שבה הושג, על מנת לקבוע את הפופולאריות שלו ואפילו את הערך הסופי שלו. בשורות הבאות נעסוק בטבעות יהלום וכיצד נקבע הערך הכספי שלהן. מהי טבעת יהלום 1… Read More »

הפוסט כמה עולה טבעת יהלום 1 קראט הופיע לראשונה ב-ידע כללי | טיפים.

]]>
עולם התכשיטים בכלל והיהלומנות בפרט, עבר בשנים האחרונות שינויים רבים וטלטלות. עם השינויים כאמור ניתן למנות כניסה של סוגים חדשים של יהלומים, כמו גם התחשבות בסוג היהלום ובדרך שבה הושג, על מנת לקבוע את הפופולאריות שלו ואפילו את הערך הסופי שלו. בשורות הבאות נעסוק בטבעות יהלום וכיצד נקבע הערך הכספי שלהן. מהי טבעת יהלום 1 קראט? כיצד נמדד הערך הסופי של טבעת יהלום מהבוג הזה ומסוגים אחרים? מה משפיע על הערך הסופי שלהן? להלן תשובות קצרות אבל ברורות לשאלות הללו.

טבעת מיוחדת

טבעת יהלום וכיצד נקבע הקראט שלה

טבעת יהלום הינה טבעת שבה משובץ יהלום אמיתי ואיכותי. בדרך כלל הערך של הטבעת נקבע על ידי המרכיבים שלה, שהעיקרי שבהם הוא היהלום. ערך היהלום מוגדר באמצעות קראט – יחידת מידה המאפיינת גם חומרים אחרים, אבל בהקשר ליהלומים הכוונה שלה שונה. מדובר ביחידת משקל, כאשר ככל שמשקל היהלום הוא גבוה יותר, כך הערך שלו גבוה יותר גם כן. עם זאת, מרבית היהלומים בתכשיטים שונים הם במשקל 1 קראט. זאת, כיון שיהלומים במשקל גבוה יותר הם נדירים. טבעת יהלום 1 קראט מכילה טבעת במשקל האמור, המשובצת בתוך טבעת העשויה בדרך כלל מזהב בקראט גבוה. יש לציין שקראט בזהב הוא עניין של טוהר ולא של משקל. טבעות יהלום כאמור יכולות להכיל יהלום אחד, אבל הן גם יכולות להיות משובצות ביהלומים בסדרי גודל שונים, שכל אחד מהם מוסיף על הערך של הטבעת ומשפר אותו.

מדידת הערך הסופי של טבעת יהלום 1 קראט ובכלל

הערך של תכשיטים שונים נקבע על ידי האיכות של החומרים שמהם הם עשויים. טבעת יהלום 1 קרט יכולה לעלות בסביאות אלף שקלים, אם החומרים שמהם היא עשויה הם ברמה סבירה. אם מדובר ביהלום טבעי ברמה גבוהה של ניקיון מצד אחד, ובזהב 24 קראט במשקל גבוה מצד שני, הערך של טבעת מהסוג הזה יכול להגיע לאלפים רבים של שקלים, בהתאם לגודל הטבעת. בנוסף, אם הטבעת עוצבה על ידי אחד המעצבים המוכרים, הערך שלה עשוי לטפס עוד. ואם היא עוצבה במיוחד עבור רוכש ספציפי, המחיר שלה יכול להאמיר, ולהגיע לעשרות אלפי דולרים. כך או אחרת,ף מדובר בתכשיט יוקרתי השומר על ערכו לאורך שנים.

ברכישת טבעת יהלום יש להקפיד לבצע את הרכישה אך ורק אצל סוחרים מוכרים ומורשים. כל טבעת יהלום מגיעה בליווי מסמך המעיד על המרכיבים שלה. מומלץ מאד לקחת תכשיטים כמור לבדיקה אצל סוחר תכשיטים אמין, שיוכל לאשר את תקפות המסמך ואת הערך של התכשיט. כיון שכל תכשיט מהסוג האמור ותכשיטים בכלל הם רכוש שעובד מדור לדור, חשוב לאחסן אותו בצורה נכונה ולשמור עליו באופן שלא יפגע בו ולא יוריד את הערך שלו.

הפוסט כמה עולה טבעת יהלום 1 קראט הופיע לראשונה ב-ידע כללי | טיפים.

]]>
בחירת עו"ד https://www.voov.co.il/%d7%91%d7%97%d7%99%d7%a8%d7%aa-%d7%a2%d7%95%d7%93/ Fri, 04 Oct 2019 10:14:22 +0000 http://www.voov.co.il/?p=155 עורכי דין מלווים אנשים בהמון מקרים בחיים, חלקם משמחים כמו רכישת דירה וחלקם פחות כמו במקרים של התמודדות עם תביעה, לנושא בחירת עו"ד יש חשיבות גדולה בכל הנוגע לצורה שבה ינוהלו ההליכים המשפטיים איתם תתמודדו ולכן חשוב לבחור עו"ד טוב שיסייע לכם לפתור אותם במהרה ובהצלחה. תחום ההתמחות של עורך הדין בתחום המשפט, בדומה לתחום… Read More »

הפוסט בחירת עו"ד הופיע לראשונה ב-ידע כללי | טיפים.

]]>
עורכי דין מלווים אנשים בהמון מקרים בחיים, חלקם משמחים כמו רכישת דירה וחלקם פחות כמו במקרים של התמודדות עם תביעה, לנושא בחירת עו"ד יש חשיבות גדולה בכל הנוגע לצורה שבה ינוהלו ההליכים המשפטיים איתם תתמודדו ולכן חשוב לבחור עו"ד טוב שיסייע לכם לפתור אותם במהרה ובהצלחה.

תחום ההתמחות של עורך הדין

בתחום המשפט, בדומה לתחום הרפואה להתמחות של עורך הדין יש חשיבות אדירה בכל הנוגע ליכולת שלו להתמודד עם המקרה המשפטי שלכם. אל תפנו לעורך דין שלא מבין בתחום בו אתם נזקקים לייעוץ משפטי בדיוק כמו שלא תלכו לרופא אף אוזן גרון, טוב ככל שיהיה, אם יש לכם בעיה ברגל.

חפשו המלצות מחברים ומשפחה

בסופו של דבר, אין כמו המלצות של אנשים שבאמת שכרו את שירותיו של עורך הדין אליו אתם שוקלים לפנות, שאלו את המכרים שלכם האם הם מכירים עורך דין בתחום הרלוונטי, האם הם ממליצים עליו, מה שכר הטרחה שהוא גובה ועוד. לרוב חבר שייתן לכם המלצה חמה על עורך דין לא יטעה אתכם.

אינטרנט

כיום כמעט לכל משרד עורכי דין שמכבד את עצמו יש אתר באינטרנט, חפשו בגוגל משרדים בתחום בו אתם זקוקים לסיוע וכנסו לאתרים שגוגל תמצא לכם. לאחר שתעברו על מספר תוצאות תוכלו להתרשם מהמקצועיות של האתרים של עורכי הדין, אם אחד או כמה מהאתרים ייראו לכם מרשימים דיו, כדאי לחפש ברשת את שמות עורכי הדין שמנהלים את המשרד, ככל שתמצאו יותר אתרים בהם הם מפרסמים מאמרים, או שתמצאו ידיעות חדשותיות בנוגע אליהם תוכלו להיות בטוחים שהבחירה שלכם היא הבחירה הנכונה.

פגישת ייעוץ

לפני שתמהרו לבחור בעורך דין כזה או אחר חשוב שתקבעו עמו פגישת ייעוץ, בפגישה תוכלו לקבל מושג על עורך הדין שניצב מולכם ולהתרשם מרמת המקצועיות והאמינות שלו, נסו במידת האפשר לקבוע פגישה עם שני עורכי דין לפחות כדי שיהיה לכם בסיס להשוות לפיו.

בררו מי יטפל בתיק שלכם

כאשר אתם מגיעים לפגישת הייעוץ חשוב שתבדקו מי יטפל בתיק שלכם, אם תגיעו למשרד עורכי דין גדול ייתכן שרוב העבודה תיפול על כתפיו של מתמחה או עורך דין צעיר במשרד, לכן חשוב להבהיר את הנושאים הללו מראש. לעומת זאת במשרדים קטנים רוב הסיכויים שעורכי הדין הבכירים של המשרד הם אלו שייקחו על עצמם את התיק שלכם.

שכר הטרחה

אחד הפרמטרים החשובים ביותר בסופו של דבר הוא שכר הטרחה שעורך הדין ייגבה, בררו מה השכר שאותו גובים במשרד כדי שתוכלו לקבל מושג האם יש טעם להגיע לפגישת ייעוץ. ככלל אצבע ככל שהמשרד גדול ומוכר שכר הטרחה שלו גבוהה יותר.

חשיבות התיק שלכם

עוד נושא שחשוב לקחת בחשבון הוא כמה מסובך ורגיש התיק שאותו אתם מנהלים, ככל שמדובר בשירות פשוט וקל כמו למשל חוזה סטנדרטי לרכישת דירה תוכלו להרשות לעצמכם לקחת עורך דין פחות מוכר ומנוסה, ככל שהמקרה מסובך וחשוב יותר כדאי שתפנו לעורך דין בעל שם בתחום.

להלן מאמר נוסף בנושא – איך לבחור קבלן איכותי ואמין?.

 

הפוסט בחירת עו"ד הופיע לראשונה ב-ידע כללי | טיפים.

]]>
אלימות במשפחה https://www.voov.co.il/%d7%90%d7%9c%d7%99%d7%9e%d7%95%d7%aa-%d7%91%d7%9e%d7%a9%d7%a4%d7%97%d7%94/ Thu, 05 Sep 2019 09:29:56 +0000 http://www.voov.co.il/?p=144 "הכתובת הייתה על הקיר" הוא משפט מצמרר שעולה לא פעם בהקשרים של אלימות במשפחה. התחתנתם, הכול היה ורוד ואולי אפילו הבאתם ילד או שניים. תחילה היו קללות וצעקות, שלבסוף גם הפכו למכות. סיטואציה כזו היא סיוט של כל אישה, ולצערנו נפוצה הרבה יותר ממה שאנחנו חושבים. מהי אלימות במשפחה? תופעה זו לצערנו מתרחשת מאז ומתמיד,… Read More »

הפוסט אלימות במשפחה הופיע לראשונה ב-ידע כללי | טיפים.

]]>
"הכתובת הייתה על הקיר" הוא משפט מצמרר שעולה לא פעם בהקשרים של אלימות במשפחה. התחתנתם, הכול היה ורוד ואולי אפילו הבאתם ילד או שניים. תחילה היו קללות וצעקות, שלבסוף גם הפכו למכות. סיטואציה כזו היא סיוט של כל אישה, ולצערנו נפוצה הרבה יותר ממה שאנחנו חושבים.

אגרוף

מהי אלימות במשפחה?

תופעה זו לצערנו מתרחשת מאז ומתמיד, אך המודעות לתופעה גברה רק לפני 50 שנה.

תחילה נגדיר מהי אלימות במשפחה- אלימות במשפחה היא התעללות נפשית, פיזית או מינית של בן משפחה אחד ברעהו.

באלימות של בני זוג האלימות מופעלת בכמה מישורים: פיזי, נפשי, מילולי, ומיני. האלימות יכולה להתבטא במכות, איומים, השפלות, אונס, שתלטנות והגדרת כללים, השתלטות על משאבים כלכליים, ולבסוף במקרי קיצון אפילו רצח. לרוב הדבר נובע מצורך של בן הזוג האלים להשיג שליטה על האחר, והדבר יכול לנבוע מרגשי נחיתות או תחושת חוסר שליטה על חייו, ולכן ברצונו להשיג שליטה זו דרך שליטה על אחר. לעיתים הדבר נובע מהפרעת אישיות, או לעיתים אפילו מהתעללות דומה בילדות.

זכויות לנשים מוכות-

נשים מוכות זכאיות לשלל זכויות, וזאת על מנת להקל במעט את הסבל ולעזור להם להתרחק ממקור הסכנה.
בין היתר הנשים המוכות זכאיות לשהות במקלט לנשים שנפגעו מאלימות משפחה, היעדרות מהעבודה עקב השהייה במקלט, איסור לפטר עובדת השוהה במקלט לנשים נפגעות אלימות, פיצויי פיטורין בהתפטרות עקב שהייה במקלט, הבטחת הכנסה, מענק הסתגלות בתום השהות במקלט, דירת מעבר, סיוע בשכר דירה. ("טרור חברתי": כ-200 אלף נשים מוכות בישראל, 21 נרצחו השנה).

קיימים מספר סימנים שעלולים להעיד על מערכת יחסים אלימה-

 • אם את עושה ברצונו של בן זוגך מתוך חשש להכעיס אותו, והוא בעל שינוי מצב רוח קיצוני.
 • אם את מוצאת את עצמך מצדיקה ומתנצלת בפני אחרים על התנהגותו של בן זוגך ועל היחס שלו אליך.
 • אם לוח הזמנים שלך, פגישות עם חברים, וסידורים תלויים בבן זוגך מתוך חשש מתגובתו.
 • אם בן זוגך הרביץ לך, בעט בך, דחף אותך או זרק עלייך חפצים במהלך התקף זעם כזה או אחר.
 • אם את חיה תחת איום ותחושות של סכנה קיומית.

מה עם הגבר המכה?

חשוב לציין שלעיתים אלימות במשפחה יכולה להתבצע גם על ידי נשים, אך ברוב המקרים המצב הוא הפוך. במקרים אלו אנו מדברים על זכויותיה של האישה, ומתמקדים בצד שלה. אבל חשוב לתת מקום לצד השני, הצד האלים. הגברים זכאים גם הם לדירות להרחקה מהבית במקרי אלימות כדי שלא יהוו סיכון עבור בני המשפחה. הגברים גם מחויבים על ידי בית משפט לעבור סדנאות לטיפול בבעיית האלימות.

להיעזר בעורך דין

במקרים רבים בהם יש להיעזר בעורך דין פלילי על מנת להוציא צו הרחקה ולהרשיע את בן הזוג האלים. מומלץ להיעזר בעורך דין מקצועי על מנת לטפל בבעייה באופן מיידי.

הפוסט אלימות במשפחה הופיע לראשונה ב-ידע כללי | טיפים.

]]>
כמה פעמים יום צריך לקחת שיבולת שועל? https://www.voov.co.il/%d7%a9%d7%99%d7%91%d7%95%d7%9c%d7%aa-%d7%a9%d7%95%d7%a2%d7%9c/ Tue, 20 Aug 2019 14:30:10 +0000 http://www.voov.co.il/?p=140 מתלבטים כמה פעמיים ביום לקחת שיבולת שועל? המומחים של חברת אמינו שופ כאן בכדי להסביר.  שיבולת שועל – נדבך משמעותי מתזונה בריאה ומאוזנת אין כל ספק כי שיבולת שועל אשר נרכשת באמצעות חברה מקצועית עשויה להוביל לשיפור משמעותי באיכות החיים, וזאת בשל העובדה כי בשיבולת השועל מצויים ויטמנים, סידן וברזל אשר חיונים לתפקוד הגוף, כמו… Read More »

הפוסט כמה פעמים יום צריך לקחת שיבולת שועל? הופיע לראשונה ב-ידע כללי | טיפים.

]]>
מתלבטים כמה פעמיים ביום לקחת שיבולת שועל? המומחים של חברת אמינו שופ כאן בכדי להסביר.

 שיבולת שועל – נדבך משמעותי מתזונה בריאה ומאוזנת

אין כל ספק כי שיבולת שועל אשר נרכשת באמצעות חברה מקצועית עשויה להוביל לשיפור משמעותי באיכות החיים, וזאת בשל העובדה כי בשיבולת השועל מצויים ויטמנים, סידן וברזל אשר חיונים לתפקוד הגוף, כמו גם מקור אנרגיה מצוין בעבור מתאמנים וספורטאים. לכן, זה לא סוד כי בעשור האחרון עלה באופן משמעותי הביקוש לרכישת שיבולת שועל, הן בשל היתרונות הרבים והן בשל העובדה כי שיבולת שועל יכולה לשמש כארוחת בוקר,צהריים או ערב, אולם מתאמנים וספורטאים רבים מדווחים כי הם מתלבטים מאוד לגבי מספר הפעמיים שיש לקחת שיבולת שועל, וזאת לאור מחסור בידע בתחום. לכן,ביקשנו מהמומחים של חברת אמינו שופ להסביר מהו המינון המדויק וכן האם זה מתאים לכולם, ואם כן – מתי הזמן הטוב ביותר לקחת.

דגני בוקר

כמה פעמיים מומלץ לקחת שיבולת שועל?

ע"פ המומחים של חברת אמינו שופ, בטרם מתחילים לבנות תפריט אימונים חשוב מאוד להתייעץ עם תזונאי מומחה,וזאת על מנת לבחון פרמטרים שונים אשר כוללים משקל, גובה וכן רקע בריאותי כמו גם הצבת מטרות ריאליות, בין אם מדובר בפיתוח שרירים, הורדת משקל גוף, חיטוב עיצוב וכו'.רק לאחר מכן נשלב את השיבולת שועל בתפריט, כאשר ע"פ נציגי חברת אמינו שופ, מומלץ לאכול שיבולת שועל כשלוש עד ארבע שעות לפני תחילת האימון בכדי להעניק אנרגיה, אולם אם אתם מעוניינים ניתן לשלב זאת גם פעמיים ביום כארוחה של אחרי אימון,בשילוב של אבקת חלבון, תלוי כאמור מהן השאיפות שלכם. ככלל, חשוב לזכור כי מדובר באוכל מצוין בעבור כל מתאמן או ספורטאי אשר רוצה לספק גם אנרגיה וכן חיוניות, ולכן אם אתם רוצים לשלב את שיבולת השועל בתפריט ושוקלים כמה פעמיים מומלץ, התייעצות עם מומחים לתחום אשר יספקו לכם את האינפורמציה תועיל לכם כמו גם להגשמת החלום לגוף מושלם ובריא.

מעוניינים לקבל מידע נוסף אודות שיבולת שועל וכן לבצע רכישה? כעת יש לכם את הדרך

באמצעות הצוות המקצועי של חברת אמינו שופ תוכלו לקבל תפריט מותאם אישית אשר משלב תוספי תזונה כמו גם שיבולת שועל מהמותגים הגדולים בענף, במחיר נוח לכל כיס. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר הרשמי של החברה להשאיר פרטים מלאים ונציג מטעם החברה ישוב אליכם בהקדם בכדי לתאם את הגעתכם לאחד מסניפי הרשת אשר פרוסים ברחבי הארץ, כך שתוכלו לקבל את המעטפת הטובה ביותר אשר מתבססת על מוניטין של שנים רבות בתחום תוספי התזונה בעבור ספורטאים ומתאמנים אשר רוצים לקבל את התוספים הטובים ביותר,מהמותגים המובילים. קדימה, למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום.

למידע נוסף על יתרונות הCBD בתזונה היכנסו לאתר: https://isracbd.com.

הפוסט כמה פעמים יום צריך לקחת שיבולת שועל? הופיע לראשונה ב-ידע כללי | טיפים.

]]>
כמה עולה דירה 4 חדרים בהרצליה פיתוח https://www.voov.co.il/%d7%93%d7%99%d7%a8%d7%94-4-%d7%97%d7%93%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%94%d7%a8%d7%a6%d7%9c%d7%99%d7%94/ Fri, 09 Aug 2019 14:31:48 +0000 http://www.voov.co.il/?p=130 החלום שלכם, מאז שאתם זוכרים את עצמכם, היה לגור בהרצליה פיתוח? מתלבטים כמה עולה דירת 4 חדרים באזור הזה? אם כך, כדאי שתדעו שלא תמיד המחיר חייב להיות מופקע. שווה להתחיל לבדוק את האפשרויות השונות בתחום הזה לעומק, כי החלומות שלנו נועדו כדי שנגשים אותם. איך מחפשים דירה? זה לא משנה אם מה שמעניין אתכם… Read More »

הפוסט כמה עולה דירה 4 חדרים בהרצליה פיתוח הופיע לראשונה ב-ידע כללי | טיפים.

]]>
החלום שלכם, מאז שאתם זוכרים את עצמכם, היה לגור בהרצליה פיתוח? מתלבטים כמה עולה דירת 4 חדרים באזור הזה? אם כך, כדאי שתדעו שלא תמיד המחיר חייב להיות מופקע. שווה להתחיל לבדוק את האפשרויות השונות בתחום הזה לעומק, כי החלומות שלנו נועדו כדי שנגשים אותם.

איך מחפשים דירה?

זה לא משנה אם מה שמעניין אתכם היום זה מחיר נכס בהרצליה או שאולי אתם רוצים לדעת כמה עולה פנטהאוז למכירה בראשון לציון. מה שבטוח זה שבהחלט כדאי יהיה לעשות את כל הבירורים הנדרשים מראש ובעיקר, צריך להחליט כיצד אתם רוצים לחפש את הדירה שלכם. האם באמת תרצו לעשות הכול כדי לחסוך את עלות התיווך? האם החיפוש העצמאי שניתן לעשות היום בעזרת האינטרנט יכול לסייע לכם למצוא את הנכס הנכון לכם? התשובה היא בפירוש לא. לכן, כאשר מנסים לענות על השאלה איך מחפשים דירת 4 חדרים, התשובה היא כמעט תמיד שעדיף יהיה לפנות אל סוכנות נדל"ן מקצועית ולעבוד עם מתווכים רציניים.

דירות ונכסים

כיצד תחליטו לאיזו סוכנות נדל"ן תרצו לפנות?

אם יש משהו שלא חסר במדינה כמו ישראל, אלה סוכנויות נדל"ן. עם זאת, לא כל סוכנות באמת תיתן לכם את הטוב ביותר ולא תמיד סוכנות נדל"ן באמת תקצר את הדרך שלכם אל הנכס הנדרש. לכן, בין אם אתם רוצים לקנות דירת 4 חדרים בהרצליה פיתוח ובין אם אתם רוצים לקנות דירה בכל עיר אחרת, כדאי יהיה לבדוק שאתם בוחרים מתווכים מתאימים. זה אומר שכדאי יהיה לבדוק מה הניסיון שלהם ובנוסף, כדאי יהיה גם לברר האם הם נחשבים למקצועיים וטובים. האם המתווכים מומלצים? והאם, כאשר אתם עושים אודותיהם חיפוש באינטרנט, אתם מוצאים רק חוות דעת טובות? לקבל שירות מחברת נדל"ן שאינה מספיק טובה זה עלול להיות בזבוז זמן ולכן בהחלט יש טעם לעשות מראש את כל הבירורים שצריך.

האם העלמה שתשלמו לסוכנות הנדל"ן תהיה גבוהה?

זו אחת מהשאלות שתמיד מטרידות את מי שרוצה לפנות לקבלת שירות מחברת נדל"ן כזו או אחרת, והאמת היא, שאפשר להבין מדוע. אין כל סיבה לבחור באנשי הנדל"ן שיגבו מכם את העמלה הכי גבוהה שיש, כי זה לא תמיד אומר שהם יעזרו לכם למצוא דירה שמתאימה לכם יותר. בנוסף, אל תשכחו שתמיד ניתן יהיה להתמקח על העמלה עם המתווכים שלכם, שכן לא אחת גם המתווכים מתמודדים עם תחרות בינם לבין עצמם. מצד שני, ולמרות שכל אדם שרוצה לקנות דירה היה רוצה לשלם כמה שפחות על עמלת התיווך, גם לא כדאי יהיה לבחור את המתווכים רק בהתאם לעלויות. כדי שחיפוש הדירה לא יהפוך לארוך מידי וכדי שבסופו באמת יהיה לכם נכס, מומלץ שתפנו אל סוכני נדל"ן מקצועיים שגובים מחירים סבירים.

הפוסט כמה עולה דירה 4 חדרים בהרצליה פיתוח הופיע לראשונה ב-ידע כללי | טיפים.

]]>