חיפוש

כמה פעמים יום צריך לקחת שיבולת שועל?

מתלבטים כמה פעמיים ביום לקחת שיבולת שועל? המומחים של חברת אמינו שופ כאן בכדי להסביר.

 שיבולת שועל – נדבך משמעותי מתזונה בריאה ומאוזנת

אין כל ספק כי שיבולת שועל אשר נרכשת באמצעות חברה מקצועית עשויה להוביל לשיפור משמעותי באיכות החיים, וזאת בשל העובדה כי בשיבולת השועל מצויים ויטמנים, סידן וברזל אשר חיונים לתפקוד הגוף, כמו גם מקור אנרגיה מצוין בעבור מתאמנים וספורטאים. לכן, זה לא סוד כי בעשור האחרון עלה באופן משמעותי הביקוש לרכישת שיבולת שועל, הן בשל היתרונות הרבים והן בשל העובדה כי שיבולת שועל יכולה לשמש כארוחת בוקר,צהריים או ערב, אולם מתאמנים וספורטאים רבים מדווחים כי הם מתלבטים מאוד לגבי מספר הפעמיים שיש לקחת שיבולת שועל, וזאת לאור מחסור בידע בתחום. לכן,ביקשנו מהמומחים של חברת אמינו שופ להסביר מהו המינון המדויק וכן האם זה מתאים לכולם, ואם כן – מתי הזמן הטוב ביותר לקחת.

דגני בוקר

כמה פעמיים מומלץ לקחת שיבולת שועל?

ע"פ המומחים של חברת אמינו שופ, בטרם מתחילים לבנות תפריט אימונים חשוב מאוד להתייעץ עם תזונאי מומחה,וזאת על מנת לבחון פרמטרים שונים אשר כוללים משקל, גובה וכן רקע בריאותי כמו גם הצבת מטרות ריאליות, בין אם מדובר בפיתוח שרירים, הורדת משקל גוף, חיטוב עיצוב וכו'.רק לאחר מכן נשלב את השיבולת שועל בתפריט, כאשר ע"פ נציגי חברת אמינו שופ, מומלץ לאכול שיבולת שועל כשלוש עד ארבע שעות לפני תחילת האימון בכדי להעניק אנרגיה, אולם אם אתם מעוניינים ניתן לשלב זאת גם פעמיים ביום כארוחה של אחרי אימון,בשילוב של אבקת חלבון, תלוי כאמור מהן השאיפות שלכם. ככלל, חשוב לזכור כי מדובר באוכל מצוין בעבור כל מתאמן או ספורטאי אשר רוצה לספק גם אנרגיה וכן חיוניות, ולכן אם אתם רוצים לשלב את שיבולת השועל בתפריט ושוקלים כמה פעמיים מומלץ, התייעצות עם מומחים לתחום אשר יספקו לכם את האינפורמציה תועיל לכם כמו גם להגשמת החלום לגוף מושלם ובריא.

מעוניינים לקבל מידע נוסף אודות שיבולת שועל וכן לבצע רכישה? כעת יש לכם את הדרך

באמצעות הצוות המקצועי של חברת אמינו שופ תוכלו לקבל תפריט מותאם אישית אשר משלב תוספי תזונה כמו גם שיבולת שועל מהמותגים הגדולים בענף, במחיר נוח לכל כיס. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר הרשמי של החברה להשאיר פרטים מלאים ונציג מטעם החברה ישוב אליכם בהקדם בכדי לתאם את הגעתכם לאחד מסניפי הרשת אשר פרוסים ברחבי הארץ, כך שתוכלו לקבל את המעטפת הטובה ביותר אשר מתבססת על מוניטין של שנים רבות בתחום תוספי התזונה בעבור ספורטאים ומתאמנים אשר רוצים לקבל את התוספים הטובים ביותר,מהמותגים המובילים. קדימה, למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום.

למידע נוסף על יתרונות הCBD בתזונה היכנסו לאתר: https://isracbd.com.

באותו נושא