חיפוש

שטיח כתום – לאן זה מתאים?

שטיחים הם פריט עיצובי שגם מעניק יתרונות ארגונומיים כאלה ואחרים בהתאם לשימוש בו. שטיח שמוקם במקום הנכון והותאם בצורה נכונה לחלל ולעיצוב שלו, יכול לשדרג כל חדר בצורה בלתי רגילה. שטיחים כתומים הם בדיוק השטיחים מהסוג שייראה מדהים אם תמקמו אותם נכון. בכתבה שלפניכם נדון על איפה מתאים שטיח כתום וכיצד להתאים אתו בצורה נכונה. 

 

איך לשלב שטיח כתום בבית או בעסק?

שטיח כתום והצבע הכתום בכלל מקושר אצלנו בגלל מגוון סיבות לטבע מתפרץ, עוצמה וחיוניות רבה. בישראל הצבע הכתום הוא חלק מהנוף בזכות מטעי פירות ההדר שמכסים את כל הארץ. חשוב להבין ששטיח כתום הוא תוספת של צבע חזק לחדר שבו הוא נפרש, לכן עליו להשתלב עם יתר הצבעים בחדר בצורה מדויקת.

ישנם שטיחים כתומים ממגוון סוגים וגוונים, כל סוג מתאים לחדר מעט שונה. להלן נציג 4 סוגי חדרים שאפשר לשלב בהם שטיח כתום ואיך לעשות זאת בצורה הטובה ביותר.

 

1 – שטיח כתום לחדרי סלון וחדרי מבואה

חדרי סלון וחדרי מבואה הם החדרים הייצוגיים ביותר בבית. המבואה היא החדר שמקבל את פניו של כל נכנס, מוכר או זר, שמגיע אל פתח ביתכם. בסלון הבית מבלים בדרך כלל את רוב שעות הפעילות המשותפת. לכן חשוב לשים לב לכך שהשטיח שתבחרו לחדר זה לא יגרום למצב של עומס צבע או עומס פריטים.

חשוב לשים לב שהשטיח הכתום שבחרתם משרה תחושה רגועה ונינוחה יחסית – יש גם כתומים כאלה. בנוסף לכך במיוחד בשטיחים שנמצאים במבואה, יש לשים לב לכך שהם עמידים יחסית לכתמים מסוגים שונים.

 

2 – שטיח כתום למטבחים

שטיחי מטבח כתומים צריכים להיות עמידים לכתמים ואף קלים לניקוי. הסיבה לכך ברורה, שכן שטיח של מטבח נוטה לספוג הרבה כתמים מסוגים שונים כתוצאה מהבישול והניקוי התכופים במטבח. בישראל ישנם מטבחים רבים שמעוצבים בסגנון נקי, במטבחים מסוג זה השטיח הכתום יכול להוסיף צבע בצורה שתשפר את הנראות של כל החדר. בעת בחירת שטיח למטבח יש לשים לב לכך שנוח לעמוד עליו.

 

3 – שטיח כתום לחדרי המתנה ולמשרדים

חדרי המתנה הם בעצם המבואות של העסק שלכם. בין אם אתם מתפרנסים מרפואת שיניים, מפסיכולוגיה או אפילו מייעוץ פיננסי, יש סיכוי רב שיש לכם מבואה וכנראה משרד שבו אתם נפגשים עם הלקוחות שלכם. שטיח כתום במבואה או במשרד, יכול לשדרג את החדר ולהעניק ללקוחות שלכם חוויה נעימה יותר.

 

4 – שטיח כתום לחדרי שינה ואירוח

חדרי שינה הם חלק חשוב ביותר בבית. רוב חדרי השינה גם ממלאים תפקיד נוסף כמו חדר עבודה, לימוד או חדר שבו מבלים מול הטלוויזיה או על הספה. במקרים אלה שטיח כתום יכול להיות פריט מעולה שיעזור לכם להפריד בין החלק בחדר שמוקדש לשינה לחלק שמבצעים בו פעילויות אחרות.

שטיח כתום

באותו נושא
מערכת יחסים
רגשות בזוגיות

זוגיות היא מסע מרתק ומרגש, אך לאורך הדרך אנו נתקלים גם בקשיים ובאתגרים. רגשות, הן חיוביים והן שליליים, תופסים מקום מרכזי בזוגיות ומשפיעים רבות על

קרא עוד »
גליובלסטומה
האם ניתן לרפא גליובלסטומה?

אחת מצרותיו הגדולות ביותר של עולם הרפואה המודרנית היא הסרטן. הסרטן, הוא שם כולל למגוון מחלות שמתאפיינות כולן במנגנון יחסית זהה. בעקבות גורמים סביבתיים וגנטיים,

קרא עוד »