חיפוש

למה שלא תשמחו את העובדים שלכם? 5 רעיונות למתנות מקוריות לעובדים

מחזיקי מפתחות, עטים, כלי מטבח, מוצרי יין ומוצרי יודאיקה מאפשרים לפנק את העובדים ולהגביר את המוטיבציה שלהם.

אז איך בוחרים נכון את המתנה המושלמת? הנה 5 המלצות והמדריך המלא

בחירת מתנות לעובדים מגלמת בתוכה שורה ארוכה של יתרונות עבור כל הגורמים המעורבים. מבחינת המעסיק, המשמעות של הענקת מתנה היא מתן תחושה טובה יותר לעובדים ולכן גם הגברת המוטיבציה שלהם. מבחינת העובדים, זה תמיד נעים לקבל מתנה שמראה את ההערכה של המעסיק ואף מתייחסת לצרכים הקיימים.

השאלה היא איך בוחרים את המתנה המושלמת לעובדים. כאן יש כמה אפשרויות שכדאי להכיר, בסגנונות שונים ובתקציב משתלם גם עבור מעסיקים קטנים:

 

  1. מחזיק מפתחות

מחזיק מפתחות עם הקדשה לכל עובד או עם לוגו של החברה יכול להיות מתנה מעולה לעובדים. כאן היתרון הוא שלא רק שנותנים לעובדים מתנה שתשמש אותם על בסיס יום יומי, אלא גם מרוויחים מוצר פרסומי עם ערך שיווקי.

 

  1. עט כדורי

עט כדורי עונה על צרכים שונים של מעסיקים ושל עובדים. מצד אחד, מדובר על מתנה קלאסית שמזוהה מאוד עם שוק העבודה ויכולה להתאים לעובדים, גברים ונשים בטווח רחב של גילאים. מצד שני, אין בעיה להפוך את העט הכדור למתנה מקורית באמצעות הקדשה. אם בוחרים לתת לעובדים מתנה כזו, ניתן גם להוסיף עליה הקדשה מיוחדת. כך מרוויחים את הערך של עט כדורי ומשתמשים בו כמתנה מושלמת לכל העובדים.

 

  1. כלי מטבח

יש המון מעסיקים שבוחרים מתנות לעובדים לפי הערך הפונקציונאלי שלהם. כאן המטרה היא לא רק לפנק את העובדים, אלא גם לסייע להם לבצע פעולות יום יומיות מסוימות. בין היתר, ניתן לראות את זה עם כלי מטבח. את כלי המטבח השונים אפשר לבחור עם או בלי הקדשה אישית, בתקציב שנקבע מראש ועל פי הסגנון האישי המועדף גם על המעסיק וגם על העובדים שלו.

 

  1. מוצרי יין

אי אפשר לדבר על מתנות מקוריות לעובדים בלי להזכיר מוצרי יין. גברים ונשים בטווח רחב של גילאים משלבים כיום שתיית יין מבוקרת באירועים מיוחדים בחיים שלהם, אך זה בדיוק המקום שבו המעסיק כול לגלות יצירתיות. כאשר המעסיק קונה לעובדים שלו מוצרי יין, הוא מרוויח מתנה אקסקלוסיבית ואלגנטית שיוצרת אצלם תחושת מחויבות.

 

  1. מוצרי יודאיקה

חנוכיית מגן דוד, פפירוס או מעמד תפוח ודבש לראש השנה הם רק חלק מהמוצרים המתאימים עבור מעסיק שרוצה לפנק את העובדים שלו עם מוצרי יודאיקה. כאשר ההיבט הדתי והמסורתי עומד בראש סדר העדיפויות של מי שבוחרים מתנות, רואים באופן ברור את ההערכה מצד העובדים. בנוסף, מרוויחים ערך מוסף של המתנה ותחושת חיבור חזקה יותר של העובדים אל מקום העבודה שלהם.

 

מארזים מעוצבים

באותו נושא