חיפוש

איך לדעת שהרהיט החדש יתאים לבית?

בחירה של רהיט חדש לבית צריכה להיעשות תוך מחשבה ובחינה מעמיקה של פרטים מסוימים. רכישה שגויה שאירעה על ידינו ממש לאחרונה גרמה לנו להבין כי יש צורך בכתיבת מדריך מקיף שיביא למודעות בנושא. הישארו אתנו ותגלו איך תוכלו לדעת שהרהיט החדש שאתם חולמים עליו יתאים לבית שלכם.

 

תכירו את האנשים שעומדים מאחורי המדריך הנוכחי

רגע לפני שנעמיק בנושא ונציג בפניכם את הדרכים לדעת שהרהיט החדש מתאים לבית שלכם ב – 100%, אתם צריכים להכיר את האנשים שעומדים מאחורי המדריך החשוב הזה. כידוע לכם, אנחנו ערכנו רכישה שגויה של רהיט (ספות ליתר דיוק) שהתגלו כלא מתאימות לצבעי הסלון שלנו. הדבר גרם לנו לפנות אל חכמת ההמונים.

כך שפרסמנו פוסט ברשת החברתית וביקשנו מיודעי דבר שמבינים בעיצוב, לסייע לנו בבחירה נכונה של ספה אחרת. מדובר באנשים שעוסקים בעיצוב פנים, עיצוב מטבחים ועיצוב הבית באופן כללי. זו ההזדמנות להודות להם על הליווי. שכן, בזכותם, המדריך הנוכחי רואה אור והוא צפוי להקל על רבים.

 

איך תוכלו לדעת שהרהיט החדש שלכם מתאים לבית? התשובה של שלי, חובבת עיצוב

שלי היא בחורה צעירה בת 28 שהספיקה לעצב את הדירה החדשה שלה מאפס. היא ציינה בפנינו שהדרך שלה לבחור רהיט היא באמצעות רכישה של רהיטים דרך חנות איכותית בלבד. לדבריה, היא מצלמת את האזור שאליו היא מתכננת להוסיף את הרהיט ולאחר מכן נכנסת לאתר מקוון שמציע ריהוט לבית.

היא מסתכלת על התמונה של החלל ותוך כדי מסתכלת על האפשרויות שמוצעות באתר. לדבריה, הזמינות של התמונה מאפשרת לה לבחור את הרהיט המתאים ביותר לחלל. אם גם אתם רוצים לבחור כמו שלי, צלמו תמונה של החלל הנבחר, היכנסו לאוליווד רהיטים ותבחרו את הרהיט המתאים ביותר.

 

איך תוכלו לדעת שהרהיט החדש שלכם מתאים לבית? התשובה של מעיין, מעצב פנים

מעיין עוסק בתחום עיצוב הפנים כבר שנים ארוכות. לדבריו, הדרך הנכונה ביותר לרכוש רהיט שיותאם לבית היא באמצעות מציאת צבע דומיננטי בחלל. כך שאם למשל, הצבע הדומיננטי שנמצא בחלל הקיים הוא צהוב חרדל, עליכם לבחור ברהיט שהצבע לו משתלב עם צבע זה, למשל:

  • אדום יין
  • ירוק בקבוק
  • שמנת ועוד

 

איך תוכלו לדעת שהרהיט החדש שלכם מתאים לבית? התשובה של דוד, מעצב מטבחים

דוד נתן לנו טיפ חשוב שעוסק בעיקר בבחירה של רהיטים שמותאמים למטבח שלכם. כך שאם אתם מתכננים לקנות שולחן, כיסאות בר או כל פריט אחר שיהיה במטבח, עליכם לפנות אל מומחה בתחום. אתם יכולים לשלוח לו תמונה של החלל הנבחר או להזמין אותו אליכם. המומחה יגיע עם טבלט ויבנה ביחד אתכם את הריהוט שמתאים לחלל הקיים.

 

לסיום

עד כאן המדריך שאפשר לכם לדעת איך להתאים את הרהיט החדש לבית, מאחלים לכם שתבחרו נכון.

רהיטים חדשים

באותו נושא
ריהוט ביתי תואם
איך מתאימים ריהוט לבית?

התאמת ריהוט לבית היא לא דבר פשוט. כשאנחנו עוברים לבית חדש היינו רוצים שהרהיטים יהיו בדיוק בגודל המתאים, בצורה הנכונה ובצבע שיחמיא לכלל הבית. איך

קרא עוד »