חיפוש

סגירת מרפסת בחורף במחיר משתלם

מרפסת היא אחד הדברים החשובים והאטרקטיביים בבית, אפשר לעשות בה כמעט הכל, החל ממנגל ועד לישיבת חברים, גינת ירק וסתם לשבת לקפה בבוקר.

עם זאת, בעונת החורף מורכב יותר לשבת במרפסת הן בשל הגשם והן בגלל הקור המקפיא, שעלולים להרוס את החוויה.

על כן, כדאי לכם לשקול לסגור את המרפסת בחורף ולחפש את הדרך המשתלמת כללית לעשות זאת. על כך ועוד מוזמנים לקרוא בכתבה שלפניכם.

 

למה חשוב שתסגרו את המרפסת בחורף

עונת החורף מביאה עימה גשמים, רוחות ובעיקר קור. בכדי שלא תרגישו את כל אלה ועדיין תוכלו להנות מהיתרונות של מרפסת בביתם, תוכלו לפתור את העניין בדרך פשוטה על – ידי אטימה של המרפסת. בדרך זו תוכלו להרגיש חום, לשתות תה ולצפות בגשם מבלי שטיפת אחת תפגע בכם. בנוסף, באמצעות סגירה של המרפסת תוכלו לשמור על הרהיטים, האדניות והעציצים וכל דבר שנמצא במרפסת.

 

אפשרויות לסגירת מרפסת לחורף

במידה ותחליטו לסגור את המרפסת, כדאי שתכירו את האופציות הקיימות לעשות זאת. ראשית, טוב לדעת כי קיימות סגירות חורף שהן קבועות ובנויות וכאלה שהן פשוטות יותר ונעשות באמצעות בדים. באופציות הבנייה, תוכלו לסגור את המרפסת באמצעות קיר בטון אך תצטרכו לקבל אישור של מהנדס לכך. הסגירה יכולה להיות באמצעות חומרים כמו אלומיניום, זכוכית מיוחדת לקירות או עם פרגולה שעשויה מעץ.

 

זול, חסכוני ויעיל

מי מאיתנו לא רוצה להשיג את המקסימום במינימום של תשלום. לכן, אם תרצו לבצע סגירת מרפסת לחורף בזול, כדאי לכם לבחור את האופציה הזולה והפשוטה יותר של סגירה באמצעות בדים. בדרך זו תוכלו ליצור סגירה למרפסת בצורה מהירה וקלה יותר שלא דורשת היתרים ופרוצדורות מרובות לעומת האופציות האחרות.

 

סוככים שונים

סגירת חורף למרפסת באמצעות שיטת הבדים כוללת שיטות שונות, שכל אחת מתאימה לצורך אחר. ישנו סוכך מרקיזה שלרוב נעשה בו שימוש במרפסות בבניינים. סוכך זה מזכיר מטרייה וניתן לקיפול על ידי משיכת חבל או באופן חשמלי. קיים גם סוכך מסילות שבעיקר מתאים לחצרות, גינות ומרפסות בבתים פרטיים, באמצעותו אפשר לכסות שטח רב. גם כאן קיימת שליטה חשמלית על הסוכך, המאפשרת לשחק עם אפשרויות שונות של פתיחה וסגירה של הסוכך.

 

בסיכומו של דבר

מרפסת וחצרות הן דבר שכיף לבלות בהן, אך בעונת החורף הדבר הופך למורכב מעט. לכן, סגירה של המרפסת תוכל לעזור לכם לשמור על האזור וגם להנות מהיתרונות שלה מבלי שהקור או הגשם יפריעו לכם. ניתן לסגור את המרפסת באופן קבוע או בצורה ארעית באמצעות שיטות שונות של שימוש בבד. במידה ותבחרו באופציה זו דעו כי המחיר זול יותר והתהליך כולו פשוט יותר מהשיטה האחרת. גם כאן שתי אופציות שתוכלו לבחור לפי ההתאמה שלהן לכם.

 

מרפסת

באותו נושא
מכרסם באדמה
הדברת מכרסמים – סקירה

לדעתנו האישית, אין זוועה יותר גדולה מאשר בית שמותקף על ידי מכרסמים. ואם כבר מתקיים תרחיש האימים הזה, אתם צריכים מדביר מוסמך שיהווה לכם את

קרא עוד »
חצר ראשית
איך לרהט את החצר?

בית עם גינה הוא בגדר של חלום של הרבה מאוד אנשים, ונחשב במקומות רבים כסמל לחיים נוחים וטובים. אם אתם עומדים בפני מעבר אל בית

קרא עוד »