חיפוש

מימון מלא לרכב: מה זה?

קשה להתעלם בשנים האחרונות מכל אותם רכבים חדשים שאנחנו רואים על הכבישים. זה לא משנה אם מדובר על רכבי שטח משוכללים או דווקא על מכוניות משפחתיות קטנות, כי מה שבטוח זה שכולנו שואלים את עצמנו מידי פעם: איך לאנשים יש כסף לקנות כאלה מכוניות? הרי ידוע שבישראל ישנם מיסים מאוד גבוהים על רכבים, מה שמוביל לכך שהמחירים הסופיים לצרכן מאוד גבוהים. זה נשמע לכם מוכר? מזה שנים לא החלפתם את הרכב הישן שלכם? אם כך, בהחלט יכול להיות שעכשיו הגיע הזמן לפנות אל חברת Auto Yashir ולראות האם יש לה עסקה טובה להציע לכם. רכב במימון מלא זה לרוב הפתרון עבור מי שרוצה לקנות מכונית חדשה, אז למה שלא תבדקו זאת מקרוב?

לחיצת ידיים

האם התנאים טובים?

למען ההגינות צריך לומר שכאשר מדברים על מימון מלא של רכבים יש לשים לב היטב לאיזו חברה פונים כי יש יותר מחברה אחת שמציעה אפשרויות בתחום הזה. ההבדל הוא כמובן בתנאים ולכן נשאלת השאלה – מה כולל בכלל המימון המלא לרכב חדש ובאיזה תנאים הוא ניתן לנו? חשוב שתדעו שלכל חברה יש דילים אחרים שהיא מציעה ובנוסף, זה גם תלוי כמובן בסוג המכונית שאתם רוצים לקנות. ככל שהרכב יהיה יקר יותר כך התשלום החודשי שלכם יהיה יותר גבוה ויש לקחת זאת בחשבון. במסגרת מימון מלא לרכב אתם לא צריכים בכלל לשלם מקדמה, לעומת האופציות השונות של ליסינג שגם הן מאוד נפוצות בימינו. אתם מגיעים, בודקים את התנאים וחותמים על עסקה. ברוב המקרים תוכלו לפרוס את התשלומים על הרכב החדש שלכם על פני לא מעט חודשים כך שבסופו של דבר התשלום החודשי על הרכב לא יהיה גדול מאוד. שווה לבדוק את האפשרות הזאת אם אתם חולמים על רכב חדש ואם ברור לכם שלא תרצו לקנות אותו בתשלום אחד מסוכנות הרכב.

האם על כל רכב ניתן לקבל מימון מלא?

זה מאוד תלוי לאיזו חברה שעוסקת בתחום הזה אתם פונים. ברוב המקרים חברה שמציעה דילים כאלה תציע אותם עבור כל המכוניות החדשות אך לא תמיד זה המצב. לכן יש לבדוק כל מקרה לגופו. בנוסף, אפילו אם באתם עם מחשבה על קניית רכב מסוים, לא בטוח שזה מה שבאמת כדאי לכם לרכוש. שימו לב שיש רכבים מאוד מפנקים ומפתים, אך לא אחת המחירים שלהם מוגזמים מידי עבור חלק מהאנשים. לכן כדאי לזכור שאומנם אתם רוצים להתחדש עם מכונית חדשה ויפה ואומנם זה נכון שאתם לא משלמים עליה בבת אחת, אך בחלוף החודשים כן תרגישו בתשלומים הללו. לכן כדאי להחליט מראש מה התקציב שלכם ובהתאם לכך לבחור את הרכב החדש שישמש את המשפחה שלכם בשנים הקרובות.

באותו נושא
פולקסווגן גולף
גולף או איביזה? סקירה מלאה

הן די דומות בקטגורית הרכבים הקומפקטיים, פולקסווגן גולף וסיאט איביזה – שתי המכוניות שתמיד אהבו לערוך השוואה ביניהן, נותנות מענה לפלח שוק זהה. אז מי

קרא עוד »