חיפוש

לתפוס על חם – כך תקבלו הוכחה חותכת לבגידה

מבין שלל האירועים הקשים שהחיים עלולים לזמן לנו, אין ספק שבגידה מהווה אחד מהאירועים הקשים ביותר. במקרים רבים, אולי אפילו ברוב המקרים, כשמסתכלים לאחור ניתן לגלות סימנים שיכלו ללמד על הבגידה עוד בשלבים הראשונים שלה.

במידה ואתם חושבים שבת או בן הזוג שלכם בוגדים בכם במסגרת מערכת היחסים, ואתם רוצים לתפוס אותם על חם, ישנם מספר סימנים ורמזים שכדאי להכיר.

 

האם ניתן להוכיח בגידה לבד?

ובכן, לפני שנצלול למים העמוקים ונפרוס את הרמזים דרכם ניתן לקבל הוכחה לבגידה, חשוב להבין אם כדאי לצאת לדרך לבד. באופן כללי, התשובה לשאלה זאת תלויה במספר גורמים.

במקרה בו ישנם סימנים מובהקים וכשבן או בת הזוג כבר לא משתדלים להסתיר את הבגידה, ככל הנראה ניתן יהיה להשיג הוכחה חותכת גם בלי סיוע מקצועי. במקרים יותר מורכבים בהם הצד הבוגד נוקט באמצעי זהירות, איש מקצוע, ובעיקר חוקר פרטי, יהיה הגורם המתאים לטיפול בבעיה.

 

רמזים לבגידה – מה הם?

עם ההתקדמות הטכנולוגית וכינונה של המהפכה הדיגיטלית, דפוסי הבגידה בין בני זוג והדרכים לזהותם השתנו ללא היכר. בימינו, חלק ניכר מהרמזים המחשידים באים לידיי ביטוי דרך המדיות הדיגיטליות השונות ובייחוד באמצעות המכשירים הסלולריים.

אם בעבר הסימנים המחשידים היו בעיקר דפוסים של היעדרויות לא צפויות מהבית, טיפוח חריג ועוד, היום ניתן להגיע לרמזים מספקים רק באמצעות דפוסי שימוש בפלאפון:

 

  • פלאפון שלעולם לא נשאר ללא השגחה

במידה והבחנתם שבן או בת הזוג שלכם אף פעם לא משאירים את הפלאפון שלהם ללא השגחתם, באופן שונה מהצורה בה הם התנהלו בעבר כנראה שיש לכם סיבה טובה לחשוד. קשה לחשוב על סיבות רבות לנהוג באופן הזה אם אין בגידה פעילה.

 

  • אף פעם לא עונה לשיחה לידכם

אם אתם מתקשים להיזכר בפעם האחרונה בה בת או בן הזוג שלכם ענו לשיחת טלפון בנוכחותכם, גם במקרה הזה החשד בדבר בגידה הוא הגיוני למדי. בני או בנות זוג בוגדים ממעטים לענות לשיחות טלפון בנוכחות בני או בנות הזוג שלהם, שכן במקרים רבים השותף לבגידה הוא העומד בצדו השני של הקו.

 

  • דפוס שימוש יוצא דופן בפלאפון

במקרים רבים, פרטנרים בוגדים נוטים לשנות את דפוס השימוש במכשיר הסלולארי שלהם. סימן מובהק הוא בדיקות חוזרות ונשנות של הפלאפון. במידה ואתם מבחינים שבת או בן הזוג שלכם בודקים את המכשיר באופן תדיר שאתם לא זוכרים שהיה בעבר, כדאי להתחי לחשוד.

 

הרמזים מדברים בעד עצמם – מה עכשיו?

במידה והגעתם למסקנה כי קיים סיכוי סביר שבוגדים בכם, כעת צריך להחליט מה הלאה. במקרים רבים בגידות מובילות לגירושין ואז ההוכחה בדבר הבגידה היא חשובה בהחלט ובעלת משמעויות משפטיות. לכן, כדאי להעסיק גורם מקצועי שיסייע לכם להוכיח מעבר לכל ספק שחוויתם בגידה על כל המשמעותיות שבכך, בהצלחה!

חוקר פרטי

באותו נושא