חיפוש

כמעט אישה: כך תעצבו מחדש את חדר הילדים לנערה המתבגרת

הורים לילדות צעירות מוצאים את עצמם לא פעם תוהים לגבי עיצוב החדרים שלהן. שכן, הילדות גדלות מאוד מהר ונדמה לעיתים שבן רגע הפכו מילדה קטנה לנערה מתבגרת. הדבר גורם לתסכול רב. שכן, אף אחד לא לימד את ההורים איך הם יכולים לעצב מחדש את החדר. כדי להקל על מי שחווים קשיים מבחינה זו, החלטנו לצאת ולבדוק איך אפשר לעצב מחדש את חדר הילדים לנערות מתבגרות. הישארו אתנו ותקבלו את כל ההנחיות הדרושות לכם.

 

השלב ה – 1 בעיצוב חדר ילדים לנערה מתבגרת:  הוצאת סממנים ילדותיים

זה הזמן לשבת עם הילדה שלכם ולשאול אותה איזה דברים היא כבר לא צריכה בחדר. הימנעו מלהוציא על דעת עצמכם בובות וציורים שונים שתלויים על הקיר. שכן, אולי עבורכם הם נראים ילדותיים, אבל יכול להיות שהמתבגרת שלכם תרצה לשמור אותם מסיבה זו או אחרת. ישיבה משותפת עם הילדה תאפשר לכם למיין את כל מה שלא נחוץ ולהעביר אותו הלאה. כדאי שתדעו שאת הבובות והצעצועים שאינם רצויים ניתן להעביר לעמותות או לגני ילדים.

 

השלב ה – 2 בעיצוב חדר ילדים לנערה מתבגרת:  בחירת מיטה חדשה

השלב השני נחשב לקריטי ביותר. שכן, הוא נוגע לאחד האלמנטים הבולטים ביותר בחדר – המיטה. במרבית המקרים, יש לילדות מיטות בגווני ורוד או מיטות שהתמלאו עם השנים במדבקות ילדותיות. זה הזמן לשבת על הילדה על אתר שיש בו היצע רחב של חדרי ילדים. היכנסו ללשונית מיטות לילדים ונוער ותסתכלו יחד על ההיצע הקיים. ההמלצה שלנו היא לבחור במיטה וחצי או מיטה שהיא גדולה יותר מהסטנדרט. שכן, כך, תוכלו לחסוך לעצמכם רכישה חוזרת של מיטה בעוד כמה שנים.

חלל וורוד

השלב ה – 3 בעיצוב חדר ילדים לנערה מתבגרת:  הוספת רהיטים

עליכם לשאול את הילדה אם יש רהיטים מסוימים שהיא צריכה להוסיף אל החדר. אם אתם מעדיפים שלא לשאול אותה ולבחור בעצמכם, כדאי שתדעו שתמיד אפשר להסתכל לבד על קטלוגים שונים ולראות מהם הרהיטים הדרושים באמת. הנה רשימה של כמה רהיטים שאולי תרצו להוסיף:

  • שולחן כתיבה וכיסא
  • פוף
  • כורסא

 

טיפ לבחירה נכונה של פריטים חדשים לחדר

רגע לפני שהמדריך יסתיים, אנו רוצים לציין בפניכם מידע חשוב. עליכם לערוך בירור מקיף רגע לפני שאתם בוחרים בפריטים שונים לחדר. שכן, אתם רוצים שהם יישמרו לזמן רב. לכן, אתם צריכים לקרוא חוות דעת שנכתבו על ידי יודעי דבר ולבדוק שהחנות הנבחרת תציע לכם ריהוט איכותי ועמיד.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת איך תוכל לעצב את החדר של הילדה שלכם על הצד הטוב ביותר. נאחל לכם בהזדמנות זו שיהיה בהצלחה ושתעצבו את החדר באופן מרהיב. אם תרצו, תוכלו לשלוח לנו תמונות של החדר, מי יודע? אולי נפרסם אותם במדריך הבא שלנו.

מיטה זוגית

באותו נושא
עיצוב אישי
להפוך את הסלון למושלם

מרגישים כי סלון הבית שלכם לא מעוצב לשביעות רצונכם? במקרה הזה נמליץ לכם להקדיש מזמנכם על מנת לעשות כל מה שאתם יכולים בכדי להבין בעצם

קרא עוד »