חיפוש

הכירו את הטרנד החדש לגברים!

כולנו יודעים שתכשיטים הם כבר מזמן לא מוצר רק לנשים, ותודעה זו רק הולכת ומתחזקת ככל שאנחנו נחשפים לטרנד העולה והגובר של טבעות זהב לגברים. בשנים האחרונות ניתן לראות שגברים רבים התחילו לענוד טבעות שאינן טבעות נישואין, מטעמים אסתטיים, ושטרנד זה רק הולך ומתגבר עם הכניסה של סלבריטאים רבים למעגל עונדי הטבעות. במאמר זה תוכלו לקרוא על הטרנד החדש והעכשווי ביותר לגברים.

 

מהן טבעות זהב?

טבעות זהב הן סוג מסוים של טבעות, שמיוצרות מיסוד הזהב – יסוד כימי בעל תכונות רבות שהופכות אותו למתאים ומדויק לתכשיטים. תכונות אלו כוללות בתוכן את גמישות המתכת (שמובילה להיותה מתאימה לעיבוד ועיצוב), את הברק הייחודי שמופץ מהזהב (שמוביל להיותו תכשיט בעל ערך אסתטי אדיר), ואת יציבותו הכימית – שמובילה לכך שהוא אינו חשוף לחלודה, ויכול לשרת את העונד שנים רבות.

טבעות זהב

מעניין לדעת!

לאורך שנים קושרו טבעות הזהב עם מוסד הנישואים (הן דרך טבעות האירוסין והן דרך טבעות הנישואין עצמן). קישור זה נובע משרידותה של המתכת לפגעי הזמן, תכונה שמעניקה לטבעת הזהב אורך חיים שמותאם לאורך חיי הנישואים האידיאליים.

 

מהן טבעות זהב לגברים?

טבעות זהב לגברים הן טרנד עולה בשנים האחרונות, שמנתק את הקשר הסטנדרטי בין טבעות הזהב לבין מוסד הנישואים בכל הקשור לגברים. בעוד שבעבר טבעות הזהב ה"רגילות" היו נחלת המין הנשי בלבד, בשנים האחרונות ניתן לצפות עלייה בכמות הגברים שמחליטים לגוון את המראה שלהם ולהוסיף אליו טבעת זהב.

טבעת זהב זו יכולה להיות סנטימנטלית (ולסמל אירוע חשוב עבור העונד) או סתם אסתטית, כאשר המשותף לכלל הטבעות הוא האלגנטיות והאל זמניות שהן כוללות בתוכן.

 

למה כדאי לי לרכוש טבעת מזהב?

אנשים רבים נרתעים ממחיר טבעות הזהב, ומעדיפים לרכוש טבעות אחרות, ממתכות זולות יותר. בחירה זו מובנת והגיונית, אבל יכולה גם לבוא בעוכריו של הרוכש, שיזכה לקנות טבעת שיכולה להיות יפה ומרשימה, אבל גם חשופה לפגעי הזמן.

גברים רבים מתפתים לרכוש טבעות כסף בשל מחירן האטרקטיבי וצבען המבריק, ומוצאים את עצמם מאוכזבים מהשחרת הזהב לאורך זמן. בדיוק בשל סיבה זו אנחנו ממליצים (במקרים בהם מדובר בטבעת שמיועדת לענידה ארוכת שנים) להשקיע ולרכוש טבעת מזהב אמיתי.

טבעת זהב

האם טבעות זהב הן מוצר יקר בהשוואה לטבעות אחרות?

אי אפשר להתעלם מהעובדה שטבעות זהב אינן מוצר זול. למרות זאת, חשוב לזכור שמוניטין זה אינו מדויק ונובע מכך שנהוג לרכוש טבעות זהב עם אבני חן שונות, שמעלות את מחירו. מחיר הזהב עצמו איננו גבוה במיוחד, ושווה את היתרונות הרבים הגלומים בו.

 

לסיכום,

טבעות זהב הן טבעות עמידות ויפות, שישרתו את העונד שנים רבות. אנחנו ממליצים לכל מי שמעוניין לגוון ולנסות דברים חדשים להשקיע בטבעת הזהב שהוא רוכש, בכדי לוודא שהיא איכותית ובעלת תו תקן לגבי טוהר המתכת.

טַבַּעַת,

באותו נושא
תכשיט
כמה עולה טבעת יהלום 1 קראט

עולם התכשיטים בכלל והיהלומנות בפרט, עבר בשנים האחרונות שינויים רבים וטלטלות. עם השינויים כאמור ניתן למנות כניסה של סוגים חדשים של יהלומים, כמו גם התחשבות

קרא עוד »