חיפוש

גיל ההסכמה והקשר לבעילה אסורה בהסכמה

בעילה אסורה בהסכמה עלולה להתרחש בשורה ארוכה של סיטואציות מטרידות, אך היא קשורה בין היתר גם אל גיל ההסכמה. במאמר הבא נסביר מה הדרך הנכונה לבחון בעיניים משפטיות כל מקרה מן הסוג הזה ועם מי אפשר להתייעץ סיטואציות שונות של בעילה אסורה בהסכמה מגיעות לעיתים קרובות אל פתחו של בית המשפט.

במקרים כאלה, אחד הדברים שבודקים הוא למשל הקשר בין גיל ההסכמה לבין בעילה אסורה בהסכמה. המטרה של בדיקת כל מקרה לגופו היא למשל לברר איך התייחסו אל סיטואציות דומות בפסקי דין קודמים, מה הייתה ההכרעה של השופט וגם מה צריך להיות העונש במידה ומחליטים להטיל אשמה על הנאשם.

 

עם מי אפשר להתייעץ לגבי גיל ההסכמה והקשר לבעילה אסורה בהסכמה?

לא חייבים לאסוף לבד את כל המידע על גיל ההסכמה והקשר לבעילה אסורה בהסכמה. כך לדוגמא הדבר הראשון שאותו צריך לעשות הוא לערב למידע נוסף עו"ד הטרדות מיניות ולהתייעץ איתו כמה שיותר מוקדם. באמצעות התייעצות עם עורך דין מן הסוג הזה, ניתן לרכז את כל המידע תחת קורת גג אחת ולהגדיל את הסיכוי לקבל החלטה מושכלת ומנומקת.

 

מה התפקיד של עורך דין שמתמחה בהטרדות מיניות?

היתרון של התייעצות עם עורך דין הטרדות מיניות שמגיע מהתחום ומכיר אותו הוא קודם כל הבנה לעומק של מאפייני גיל ההסכמה. כמו כן, הניסיון של אותו עורך דין יכול לעזור לבסס את הנושא של גיל ההסכמה והקשר לבעילה אסורה בהסכמה עבור הצד שתובע. במידה ופונים אל עורך דין שמתמחה בהטרדות מיניות בגלל כתב אישום שהוגש נגדנו, ניתן להתייעץ איתו לגבי סיכויי ההצלחה במשפט.

 

מה משפיע על החלטת בית המשפט?

התפקיד של בית המשפט הוא לבחון כל מקרה לגופו על מנת להגיע להחלטה מושכלת בשאלה האם אכן התרחשה בעילה אסורה בהסכמה. בשביל לקבל החלטה בסוגיה הזו, על בית המשפט לבחון מה היה הגיל של המעורבים במקרה, מה קובע החוק ביחס אל גיל ההסכמה והאם התרחשה בעילה אסורה בהסכמה. כמו כן, צריך לבחון את גיל ההסכמה גם ביחס לאירועים מפסקי דין אחרים.

 

תוך כמה זמן אפשר להגיע להכרעה?

המורכבות והרגישות של גיל ההסכמה והקשר לבעילה אסורה בהסכמה מחייבים מעורבות של עורך דין מיומן ומקצועי. דווקא בגלל שמדובר על נושא כל כך רגיש, כדאי לעבור אותו בליווי צמוד של איש מקצוע שמגיע מהתחום ומכיר אותו. בזכות מעורבות של עורך דין מיומן וצמוד, יש כיום סיכוי גבוה להגן על האינטרסים שלנו גם בין כתלי בית המשפט.

 

איך בוחרים עורך דין?

בחירת עורך דין בתחום המורכב של גיל ההסכמה והקשר לבעילה אסורה בהסכמה מחייבת השוואת שירותים לפי פרמטרים אובייקטיביים. בין היתר, יש לבחון ניסיון, מקצועיות וזמינות.

מערכת יחסים

באותו נושא