חיפוש

איך להתאים אישית את חדר הארונות בבית?

חדר ארונות בבית היא פתרון נהדר לאחסון של בגדים ושאר דברים שכרגע אין בהם שימוש. ניתן להקצות לחדר ארונות מגוון חללים בבית או חדר שאנו חושבים שיכול להיות מתאים לשימוש זה. בין אם החלל גדול או קטן, הדבר הכי חשוב הוא לדעת איך לנצל את החלל בצורה יעילה כך שחדר הארונות שלנו יכיל את הבגדים ושאר החפצים המיועדים לאחסון בו. להלן מספר גורמים שיסייעו לכם להתאים אישית את חדר הארונות בבית שלכם.

 

התאמה לפריטי הלבוש

חדר הארונות הינו גמיש בעיצובו ולכן קל יהיה להתאים את הבנייה שלו לפריטי הלבוש שיאוחסנו בו. לדוגמא, אם אנחנו רוצים לאחסון בו בעיקר שמלות, אפשר לדאוג לחלק או כל חדר הארונות שיהיה עם תלייה גבוהה ובכך לאחסן את השמלות בצורה המתאימה להן ללא צורך בקיפולים. כמו כן, חשוב להקצות חלקים בחדר הארונות לפריטי לבוש והנעלה שונים על מנת לעצב את המקום בתאם לפריטים. לדוגמא, חשוב להקצות מקום שבו יהיו מדפים לחולצות, מתלים לחליפות, מקום נוח לאחסון נעליים, סנדלים ומגפיים בצורה שגם תאפשר להם אוורור נאות.

בגדים מסודרים בארון

ניצול מקסימלי של חדר הארונות

כפי שכבר נאמר, ניתן להקצות כל חלל לחדר ארונות. זה יכול להיות חדר או חלל קטן יותר, פתוח או סגור. הדבר החשוב ביותר הוא ניצול השטח באופן מקסימלי. חשבו איך נוח יהיה לכם לנצל את המרחב. חשוב לדוגמא, לשים לב אם יש לכם קיר למקם עליו את כל הארונות או שאולי אתם צריכים למקם ארונות על קירות אנכיים זה לזה. אם אתם מתקשים בהחלטה איך לנצל באפון מקסימלי את החלל תוכלי להתייעץ עם מעצבי פנים שיוכלו לתת לכם טיפים שונים לגבי הנושא.

 

עיצוב חדר הארונות

אז דאגנו להתאים את הארונות בחדר לפרטי הלבוש שלנו, ולדאגנו למקסם את ניצול החדר בהתאם לחלל שבו הוא ימוקם. עכשיו נותר להוסיף טעם אישי. עלינו להחליט באילו סוגי ארונות נשתמש ולא פחות חשוב מזה הצבע של הארונות. כמו כן, חדר הארונות הוא חלק בלתי נפרד מהדירה שלנו ועל כן חשוב שברוחו ובעיצובו יהיה תואם לרוח ועיצוב הדירה כולה.

 

נא להכיר – אוליווד רהיטים

חברת אוליווד רהיטים מתמחה בעיצוב רהיטים ובפרט בעיצוב חדרי ארונות. לאוליווד ישנה מערכת בחירה דיגיטלית אשר בה תוכלו לבחור את הרהיטים ולראות איך הם משתלבים בחדר. כך אתם לא צריכים לחשוב ותדמיין לעצמכם את המראה החדר אלא לראות באופן ברור על המסך ולקבל החלטה מושכלת יותר לגבי עיצובו ונראותו. בצורה כזו ניתן לקבל חדר ארונות בעיצוב אישי בצודה הטובה ביותר וללא היסוסים.

לסיכום, עיצוב חדר ארונות באופן אישי, הינו פשוט ברגע שלוקחים את כל הגורמים שצוינו למעלה בחשבון ונעזרים באוליווד רהיטים.

ארון בבית

באותו נושא
מערכת יחסים
רגשות בזוגיות

זוגיות היא מסע מרתק ומרגש, אך לאורך הדרך אנו נתקלים גם בקשיים ובאתגרים. רגשות, הן חיוביים והן שליליים, תופסים מקום מרכזי בזוגיות ומשפיעים רבות על

קרא עוד »
שטיח כתום
שטיח כתום – לאן זה מתאים?

שטיחים הם פריט עיצובי שגם מעניק יתרונות ארגונומיים כאלה ואחרים בהתאם לשימוש בו. שטיח שמוקם במקום הנכון והותאם בצורה נכונה לחלל ולעיצוב שלו, יכול לשדרג

קרא עוד »
גליובלסטומה
האם ניתן לרפא גליובלסטומה?

אחת מצרותיו הגדולות ביותר של עולם הרפואה המודרנית היא הסרטן. הסרטן, הוא שם כולל למגוון מחלות שמתאפיינות כולן במנגנון יחסית זהה. בעקבות גורמים סביבתיים וגנטיים,

קרא עוד »