הבדידות היא מקום נעים לבקר בו,
אבל מקום רע לגור בו. (ג'וש בילינגס)
  חדשות  |  ספורט  |  כלכלה  |  הדרכות  |  אוכל  |  בדיחות  |  סרטוני הדרכה  |  סרטונים מצחיקים  |  סרטונים לילדים  |  סיפורים מרגשים  |  פנאי  |  יהדות  |  משחקים

Description: צביעה בוב ספוג ופטריק משחק מקוון חינם

Description: Sonic Xtreme 2

Description: משחק תמונות של אנגרי בירדס

Description: פאניקה דינו לרוץ

Description: כוח אנטי טרור Description: כוח נובויוקי Description: מתקפה על בוש Description: לחימה בטרור

Description: ביליארד מקצועי

Description: לבעוט כמו רונאלדו

Description: רודאו אמריקני

Description: טניס

Description: פיצה טעימה Description: עיצוב ציפורניים לנשף Description: בייביסיטר עסוקה Description: איפור לחג האהבה
חדשות ספורט כלכלה
משחקים >> משחקי אקשן | משחקי טריוויה | משחקים לחגים | משחקי פלאש | משחקי כדורגל | עולמות וירטואלים
                    בוב ספוג | משחקי בן 10 | משחקים ללימוד אנגלית | משחקים לימודיים | משחקי חשיבה

בלעדי >> לחץ להשראה יומית | חוברת הדרכה להכרת המחשב בחינם
תוכנות השתלטות על מחשב בחינם


מוזיקה \ קריוקי
מוזיקה מזרחית
אייל גולן | ישי לוי
דודו אהרון | משה פרץ
שלומי שבת | קובי פרץ
עומר אדם | ליאור נרקיס
מצעד הלהיטים של החודש

מוזיקה ישראלית
שלמה ארצי | ריטה
מוש בן ארי | עידן רייכל
מצעד הלהיטים של החודש

קריוקי חינם
 מזרחי | ישראלי

הודעות מהאתר
30/1/2011 10:14
" חדש " מפרסמים חינם באתר - כתוב ושלח !!!

26/1/2011 11:37
"חדש" מעכשיו כולם יכולים להוסיף בדיחה באתר voov

26/1/2011 11:34
כל מי שמעוניין להוסיף כתבה ישלח מייל - voov12345@gmail.com בחינם !


הפופולרים ביותר
1. פתרון חלומות (קבלה,זוהר,חז"ל,הרמב"ם)
נקרא 22586 פעמים

2. משפטים וציטוטים רבי נחמן מברסלב
נקרא 12724 פעמים

3. מופעים והצגות חנוכה 2011
נקרא 10326 פעמים

4. קסם של מדע לכיתות א' ב'
נקרא 8796 פעמים

5. משפטים יפים על חיוך + סרטון תרגיל לחיוך פנימי :)
נקרא 5770 פעמים

6. גרביטי 2 Gravity חיפוש והורדת שירים וסרטים במהירות מדהימה
נקרא 5095 פעמים

7. טיפים לחיפוש בגוגל.
נקרא 4852 פעמים

8. הכרת המחשב, צעדים ראשונים מאת :שרון ואייל/חינם
נקרא 4806 פעמים

9. איך שולחים מייל ב- GMAIL
נקרא 4282 פעמים

10. קריוקי >> ישראלי הלהיטים בחינם
נקרא 4100 פעמים

טיפים לחיפוש בגוגל.


10/2/2010 14:56

 
 
טיפים לחיפוש בגוגל
 
1. ארוך יותר זה טוב יותר, אבל קצר יותר זה גם בסדר. גוגל מיועד לספק תוצאות באיכות גבוהה אפילו לשאילתות בנות מילה אחת או שתיים, כך שניתן לבצע חיפושים קצרים. אבל הוספה של עוד כמה מילים בדרך כלל מניבה תוצאות טובות יותר.
לדוג' : בחיפוש אתרים בהם מופיעות צמד המילים 'צעד קדימה', אם נכתוב בשורת החיפוש את המילה 'צעד' בלבד נקבל תוצאות רבות שבד"כ גם לא יהיו רלוונטיות לחיפוש, אולם אם נכתוב בשורת החיפוש את צמד המילים 'צעד קדימה', אזי תוצאות החיפוש יהיו כבר מצומצמות יותר, ממוקדות יותר, ומתאימות יותר לבקשתנו.
חיפוש עפ"י המילה 'צעד' בלבד : שימו לב למספר האתרים שנמצאו.
 
 חיפוש נוסף, הפעם עם המילים 'צעד קדימה' : שימו לב למספר האתרים שנמצאו עכשיו.
 
משמעות החיפוש היא דפי אינטרנט בהם מופיעה המילה 'צעד' והמילה 'קדימה' באיזשהו מקום בדף ולא בהכרח כשהן צמודות זו לזו.
 
2. השתמשו במרכאות כאשר הדיוק חשוב. אם תקלידו בגוגל "צעד קדימה", תקבלו אתרי אינטרנט בהן מופיעות המילים כשהן צמודות זו לזו בדיוק כפי שאנו הגדרנו. אבל אם תשמיטו את המרכאות, תקבלו מבחר עמודים לא קשורים. הסיבה: הוספת מרכאות סביב שאילתה פוקדת על גוגל לחפש מופעים של הביטוי המדויק כפי שהוקלד.
נחזור לדוגמא הקודמת על "צעד קדימה", והפעם נרשום בשורת החיפוש את המילים כשהן בין מרכאות.
וכעת, מה מספר האתרים שנמצאו ???
 
ראה סרטון אודות החיפוש.
 
5. גוגל יכול להיות המילון שלכם. הקלידו define הגדר ולאחר מכן כל מילה באנגלית בתיבת החיפוש וגוגל יספק לכם הגדרה מהירה בראש תוצאות החיפוש.
 
6. אין הבדל בין אותיות גדולות לקטנות. חסכו בזמן ובטעויות דפוס: אל תתאמצו להשתמש בלחצן ה-SHIFT. אם תגגלו Queen Elizabeth II ו-queen elizabeth ii תקבלו אותן תוצאות. לכן, בין שתקלידו מילים באותיות קטנות ובין שתקלידו אותן באותיות גדולות, גוגל תטפל בהן באותו אופן - אף על פי שהמלכה היתה מעדיפה שזה יהיה אחרת.
 
גוגל יכול להיות המחשבון שלכם. הקלידו בעיה מתמטית אל תוך תיבת החיפוש וגוגל יחשב אותה. ניתן לכתוב משוואה
 גוגל כמחשבון
במילים באנגלית (two plus two, twelve divided by three), להשתמש במספרים ובסמלים (2+2, 3/12) או להקליד שילוב של שניהם: ten million * pie, 15% of six.
 
7. תשכחו מצורת הרבים באנגלית. גוגל מחפש אוטומטית את כל שורשי המילה באנגלית, כך שאין צורך בחיפושים נפרדים בעבור dance, dances ו-dancing. פשוט הקלידו את אחת המילים, וגוגל ידאג לכל השאר ויספק לכם את כל התוצאות ברשימה אחת.
 
8. חיפושי תמונות יכולים להוביל אתכם לאתרי אינטרנט מועילים שלא הייתם מוצאים בתוצאות החיפוש הרגיל.
 
9. מפות, הוראות נהיגה ותמונות מלוויינים נמצאים במרחק של לחיצה אחת. הדרך המהירה ביותר למצוא את הדרך המהירה ביותר ליעד שלכם בארה"ב היא להקליד עיר ומדינה (או רק מיקוד) בתיבת החיפוש. דוגמה: הקלידו washington dc וגוגל יספק קישור ישיר למפת העיר וושינגטון ולשירות המפות וההוראות של גוגל, maps.google.com , וכן לאתרים דומים של יאהו! ושל MapQuest , כך שיהיה לכם קל להשוות ולקבל חוות דעת נוספת. במפות של גוגל ניתן לעבור מצפייה סטנדרטית במפה להדמיית לוויין מלמעלה, שבגרירת עכבר מספקת תמונת פנורמית שניתנת להגדלה,ואפשר גם למצוא פרטים על עסקים מקומיים.
 
10. איפה תרצו לבקר היום? אם אתם יודעים באיזה אתר אינטרנט ספציפי תרצו לבקר, הקלידו את שמו בתיבת החיפוש של גוגל, לחצו על ENTER ותגיעו לשם בהרף עין.
 
11. עיינו בספרים ברחבי העולם באמצעות האינטרנט. חפשו נושא ב-print.google.comותקבלו מידע מספרים אמיתיים שגוגל סרקה ושמופיעים בבסיס הנתונים שלה. ניתן לעיין ולהדפיס טקסטים שלמים של יצירות שאינן מוגנות בזכות יוצרים או לקרוא אותם; לגבי טקסטים אחרים, ניתן לראות קטעים של עמודים שבהם מונח החיפוש שלכם מופיע ולברר היכן ניתן לרכוש עותק מלא שלהם.
 
12. יותר מזל משכל. הקלידו מונח לחיפוש ולחצו על לחצן זה בעמוד הבית של גוגל כדי לעקוף רשימה ארוכה של תוצאות ולהגיע ישירות לעמוד האינטרנט המופיע בראש הרשימה של האתרים המתאימים למונח שלכם.
 
13. גוגל יכול להיות גם מגיש החדשות שלכם.Google News, שמגיעים אליהם באמצעות הקישור News מעל תיבת החיפוש או ב-news.google.com מספק מידע מעודכן על פוליטיקה, עסקים, טכנולוגיה, בידור, בריאות, ספורט ועוד. הקלידו נושא שמעניין אתכם בתיבת החיפוש של חדשות גוגל כדי למצוא את המאמרים האחרונים מיותר מ-4,500 מקורות חדשותיים בינלאומיים. טיפ בונוס: כדי לעקוב אחר נושא בקפידה, הירשמו ל-alerts.google.com לקבלת התראות קבועות שיישלחו אליכם בדוא"ל עם החדשות המעודכנות ביותר ועם קישורי אינטרנט.
 
14. גוגל יכול להיות גם החזאי. הקלידו weather ולאחריו מיקוד או שם של עיר בארצות הברית, וגוגל יספק לכם את תנאי מזג האוויר הנוכחיים ותחזית של ארבעה ימים בראש עמוד התוצאות.
 

המסע הקסום. השתמשו בסימן הטילדה
 
 
15. הפכו לחוקרים. גוגל נוטה להציג עמודים פופולריים ומעודכנים בראש התוצאות שלו, אבל אם תנברו מעבר לעמוד הראשון או השני של תוצאות החיפוש, תגלו בדרך כלל עמודים נשכחים וישנים יותר שבהם תמצאו בדיוק את מה שדרוש לכם לפרויקט מחקר. בדקו גם את גרסאות ה"מטמון" של אתרי אינטרנט שגוגל אוספת בזמן שהיא סורקת ומורידה את הרשת, הזמינים דרך קישור בסוף כל תוצאת חיפוש.
 
גרסת המטמון היא גרסה ישנה של העמוד, ובדרך כלל תמצאו בה את התוכן שאתם מחפשים גם אם הגרסה הנוכחית של העמוד השתנתה; למשל, אתר חדשות שהסיר את הכתבה המקורית. טיפ בונוס: גרסת המטמון מדגישה גם את מונחי החיפוש שלכם בצבע בכל מקום שבו הם מופיעים בעמוד, תכונה מועילה במיוחד כאשר סורקים עמודים ארוכים.
 
16. למדו והשכילו. מחפשים רציניים יכולים להתחבר לאלפי כתבי-עת מדעיים ואקדמיים באמצעות GoogleScholar. הקלידו שאילתה בתיבת החיפוש ב-scholar.google.com כדי לקבל תקצירים ומאמרים שיצאו לאור.
 
17. צאו למסע קסום. סימן הטילדה בפינת המקלדת שלכם הוא כלי שימושי בחיפושים בגוגל. הכניסו אותו לפני מילה באנגלית, ללא רווח ביניהם, כדי שגוגל יחפש עמודים הכוללים גם את המונח הזה וגם את המילים הנרדפות לו. דוגמה: אם תחפשו auto~, תקבלו גם עמודי אינטרנט הכוללים את המונחים cars, trucks, automobiles ועוד.
 
18. דחסו עוד תוצאות בכל עמוד. הקישור "העדפות" משמאל לתיבת החיפוש הוא הכרטיס שלכם לשינוי הגדרות רבות בחיפושים בגוגל, לרבות מספר התוצאות המוצגות בכל עמוד. הגדילו את מספר ההתאמות שיופיעו בכל עמוד מההגדרה הסטנדרטית של 10 ל-20, 30 או יותר, כדי שתוכלו לקבל תשובות רבות יותר בקצות אצבעותיכם.
 
19. תרגמו לשפות אחרות. הקישור "אפשרויות שפה", שגם נמצא משמאל לתיבת החיפוש בעמוד הבית, מזמין את שירות התרגום האוטומטי של גוגל ואפשרויות שפה אחרות. מעמוד זה, תוכלו לתרגם טקסט למספר רב של שפות (מאנגלית לספרדית, מצרפתית לגרמנית, מסינית לאנגלית...) או לתרגם אתר אינטרנט פשוט על ידי הקלדת כתובתו.
 
20. קבלו נתונים מיידיים על מניות. הקלידו סמל של מניה בתיבת החיפוש כדי לקבל נתונים על המניה ותרשים של כל חברה ציבורית הרשומה בבורסת ניו יורק, הבורסה האמריקנית או נאסד"ק.
 
21. קבלו תוצאות המתאימות לילדים. חיפוש של נושא רציני כמו "חינוך מיני" (sex education) עלול להעלות אתרים בלתי ראויים. משום כך, גוגל מספקת מסנן SafeSearch אופציונלי לחיפוש בטוח כדי שהתוצאות יהיו ידידותיות למשפחה. לחצו על הקישור Preferences ליד תיבת החיפוש בגרסה באנגלית כדי לצפות בהגדרות ה-SafeSearch ובחרו strict, moderate או ללא סינון.
 
22. הציצו אל תוך גוגל. לחצו על הקישור more  מעל לתיבת החיפוש בגרסה באנגלית כדי למצוא עוד תכונות ומוצרים של גוגל וגם טיפים נוספים על איך לחפש ביעילות. קראו את מדריך החיפוש בגוגל השימושי מאוד בעמוד אחד, בכתובת google.com/help/cheatsheet.html .
 
טיפ בונוס: תוכלו לראות מה טומנים בחובם החידושים העתידיים של גוגל - כולל חיפוש תוכניות טלוויזיה, חיפוש מותאם אישית, מאתר מוניות בזמן אמיתי ועוד - במעבדות של גוגל. פשוט הקלידו Google Labs במנוע החיפוש או גלשו אל labs.google.com
 
הרבה פעמים קורה שאני רוצה לקבל תוצאות מאתר מסוים בלבד.
ישבגוגל אפשרות להוסיף את מילת המפתח inurl אחריה נקודתיים ואחרי מילה, פעולה זותגרום לגוגל להחזיר תוצאות מאתרים שכתובתם מכילה את מה שתכתבו אחרי הנקודתיים..
לדוגמא אם נרשום בתיבת החיפוש :
titanic inurl:imdb
יוחזרו רק תוצאות מ www.imdb.com למילת המפתח titanic.


שתף כתבה ברשת: שתף כתבה שתף כתבה שתף כתבה שתף כתבה שתף כתבה שתף כתבה

הוספת תגובה

הודעות מחברים
17/11/2014 15:48
מ - Superboy543f
ל - Superboy543f
mHmzMzVfwAUPLm


12/9/2014 09:07
מ - ohhwqitrbi
ל - ohhwqitrbi
bwOMVHeUO


12/9/2014 09:07
מ - qvnxybf
ל - qvnxybf
oXrhYxfgIKsiVtXVZ


12/9/2014 09:07
מ - ylofufh
ל - ylofufh
yULadtnzDgviTY


12/9/2014 09:07
מ - plsuezbj
ל - plsuezbj
LaoDIAZVGde


12/9/2014 09:07
מ - dwyziojuten
ל - dwyziojuten
AltYupMmzK


12/9/2014 09:07
מ - gwgczqiiw
ל - gwgczqiiw
dxgpDXxZl


12/9/2014 09:07
מ - jthicgdr
ל - jthicgdr
jLzXjrhVQAvfSakurf


12/9/2014 09:07
מ - tumfscjcop
ל - tumfscjcop
KWCpikZhsW


12/9/2014 09:07
מ - xbqlqayyo
ל - xbqlqayyo
GHUyIBeLXAשלח הודעה

סגולות וברכות מהקבלה ומחז"ל
להיות מאושר
סגולות לבריאות
סגולות להצלחה
סגולה לנס ולישועה
כיצד להימנע מכעס ?
סגולות לזוגיות ולשלום בית
סגולה לשמחה | סגולה לאושר
סגולות לפרנסה טובה
סגולות להריון, רשימת סגולות לפריון
סגולות נגד הפחד
סגולות לזיווג הגון
סגולה לפחד קהל
סגולה נגד עין הרע
סגולה לשמירה, והגנה
סגולות ללידה קלה
סגולות במאכלים


כרגע יש כ - 70 גולשים באתר